בקשו שיחת ייעוץ בחינם

מי אנחנו?

אנו יודעים שההליך לקבלת משכנתא הוא ארוך ומתיש, שלרוב אתם לא תקבלו את התנאים שאתם רוצים ושהיועצים של הבנק יעשו הכול כדי לרצות את המעסיק שלהם וממש לא אתכם. אנו בקפיטל אפ בצד שלכם, מייצגים אתכם ונשתמש בכל הידע, הניסיון והקשרים שיש לנו כדי לספק לכם את המשכנתא הטובה והחסכונית ביותר עבורכם גם לטווח הקצר וגם לטווח הארוך. זה מה שאנחנו טובים בו ואנו אפילו מקצרים את ההליך וחוסכים ללקוח את כאב הראש בצורה משמעותית. לא מאמינים? מוזמנים להתקשר 🙂

100%

שביעות רצון

6,000+

משכנתאות פרטיות

100+ מיליון ₪

חסכנו ללקוחותינו

100+

משכנתאות עסקיות

תחומי ההתמחות שלנו

משכנתא חדשה

משכנתא עסקית

מחזור משכנתא

משכנתא לנכס קיים

משכנתא לנכס מסחרי

ייעוץ וליווי מלא עד קבלת הכסף

התייעצו איתנו בדרך הנוחה לכם

התקשרו אלינו: 077-2304968

בקשו שיחת ייעוץ בחינם

ניתן ליצור עמנו קשר כבר עכשיו וליהנות מכל היתרונות שאנו יכולים להציע

אנו מייצגים אתכם. פועלים לטובת השגת המשכנתא הטובה ביותר עברוכם ולא עבור הבנק. זאת בשונה מיועץ המשכנתאות של הבנק הרוצה להרשים את המעסיק שלו.

אצלנו תוכלו לחסוך הרבה זמן יקר וכאב ראש ולאפשר לנו לעשות את כל העבודה עבורכם וגם לקצר תהליכים.

קפיטל אפ נחשבת לחברה חזקה מאוד ומובילה בתחום הייעוץ, הליווי ותיווך משכנתאות ולאורך השנים יצרה קשרים ענפים עם בנקים, חברות אשראי, חברות ביטוח, בתי השקעות, קרנות וגופי

כולם תחת אישור ופיקוח משרד האוצר – והכול כדי להשיג את התנאים הטובים ביותר עבורכם.

איננו מבצעים השוואת מחירים בין הבנקים ושולחים אתכם להתנהלות עצמאית מולם. אנו נלווה אתכם לאורך כל הדרך, כולל בייצוג מול הבנקים ועד קבלת הכסף.

כולם מציגים את עצמם כאמינים אולם אנו לוקחים את זה כמה צעדים קדימה. לא נספק לכם משהו שאנחנו לא יכולים ולא נספר לכם סיפורים. נאפיין ביחד אתכם את המצב שלכם והמשכנתא המתאימה ביותר לצרכים שלכם ונחתור לקבל אותה מהבנקים תוך השגת התנאים הטובים ביותר עבורכם.

החברה לא תדבר אתכם היום ותיעלם יום למחרת.

החברה מתמחה בתחום המשכנתאות לאורכו ולרוחבו וכן בטיפול בהלוואות גדולות לפרטיים ועסקים בשווי מיליונים.

קרנות בערבות מדינה

תהליך בעבודה עם החברה

1. פגישת ייעוץ

פגישת היכרות עם הלקוח, בדיקת המצב הכלכלי, הבנת הצרכים לטווח הקצר והארוך, ניתוח הנותנים ובניית תוכנית לתמהיל משכנתא מומלץ עבור הלקוח.

2. בדיקות

נתחיל לבצע בדיקות מול הבנקים השונים, לרבות הבנק שבו מתנהל החשבון של הלקוח וכמה בנקים הגדולים והמובילים בשוק. נפעל לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית ואישור עקרוני למשכנתא.

3. קבלת החלטה

הצגת הצעות המחיר, תמהילי המשכנתא ותכנון פיננסי עם הלקוח. קבלת החלטה לגבי ההצעה הטובה ביותר.

4. ליווי מלא

ליווי מול הגורמים הרלוונטיים עד קבלת הכסף בפועל.

הלוואה 600 אלף

החסכון הוא רק שלכם!

זוג המרוויח טוב ומשלם 4500 ₪ בחודש משכנתא כיוון שפרס אותה ל25 שנה משלם כ-2,000 ₪ בחודש של ריבית ו-2,500 ₪ קרן. לאחר ייעוץ עמנו פעלנו ביחד עם הזוג לטובת צמצום "תקופת היחסים" עם הבנק. הזוג כעת משלם כ-5,500 ₪ בחודש (כיוון שהוא יכול לאפשר לעצמו לשאת בעלות חודשית גבוהה יותר בטווח הקרוב) וזכה לצמצום משמעותי בריבית על המשכנתא בהתאם וכיום משלם רק כ-1,200 שקלים ריבית מתוך הסכום החודשי. מדובר בחיסכון של מאות אלפי שקלים לאורך תקופת ההחזר.
זוג הורים שנקלע לצרות בתקופת הקורונה פנו אלינו מה לעשות עם המשכנתא הקיימת שלהם שהיא גבוהה ממש שיכלו לשאת בתקופה זו. לאחר התערבותנו בנושא מול הבנקים הצלחנו להשיג עבור הזוג תמהיל משכנתא משתלם ונוח יותר עם ריביות נמוכות יותר שגם תורמות לחיסכון כלכלי בטווח הארוך וגם להפחתת התשלום החודשי בטווח הקצר.
יזם שחסך באופן פרטי 50% הון אישי הנדרש לו לדירה שניה להשקעה לא הצליח לקבל הצעה אטרקטיבית מספיק מהבנקים שתאפשר לו להישאר ברווח כל חודש ביחס לתשואה שהוא מקבל מהנכס. הוא פנה אלינו והצלחנו להשיג לו משכנתא משתלמת יותר בצורה משמעותית. הוא כל כך שמח שהמליץ עלינו לחבר נוסף בעל סיטואציה דומה.
שקופית קודמת
שקופית הבאה

אני ובעלי הוצאנו לחל"ת בתקופת הקורונה מה שפגע משמעותית בהכנסות שלנו. אודות לקפיטל אפ זכינו למשכנתא חדשה עם הוצאה חודשית נמוכה יותר וגם ריבית נמוכה יותר! תודה רבה לכם!
דנה כרמל
באר שבע

קפיטל אפ האלופים! בזכותכם נותרים לנו 2,000 שקלים נוספים בכל חודש שנוכל אתם הרבה עבור הילדים! המון תודה ואהבה!
דוד ועליזה שמואלי
נהריה

תודה רבה על הליווי לאורך כל הדרך! חששנו מההליך הארוך והמייגע מול הבנק ומלבד הזמן שחסכתם לנו גם השגת לנו תנאים שלא חלמנו עליהם. תודה רבה רבה.
יצחק ושירה ב'
נתניה

התייעצו איתנו בדרך הנוחה לכם

התקשרו אלינו: 077-2304968

בקשו שיחת ייעוץ בחינם