משכנתא חדשה

כאשר זוג מסוים הולך לבנק כדי לבחון את האפשרות של משכנתא חדשה הדבר הראשון שהוא נחשף אליו הוא כמות גדולה של מסמכים שהוא צריך להציג, לאחר מכן חוברת עבה במיוחד של מסמכים שהוא צריך לקרוא ולחתום עליה ואין ספק כי מדובר בהליך שעשוי להשאיר זוגות מסוימים חסרי אונים. עד כה דיברנו בכלליות רק על ההיבט הביורוקרטי מבלי עוד להזכיר את נושא תמהיל המשכנתא, הריביות, גובה ההחזר החודשי והאם המשכנתא מתאימה בכלל לאותו הזוג. אז רגע לפני שאתם רצים לקחת משכנתא מהבנק אולי מוטב שתקראו כמה טיפים חשובים בנושא, תכירו אותו יותר לעומק ואף תשקלו לשכור את שירותיה של חברת ייעוץ חיצונית שתשקף את האינטרסים שלכם מול הבנק.

האם חייב יועץ משכנתאות לצורך נטילת משכנתא חדשה מהבנק?

התשובה לשאלה זו היא כמובן שלא. אתם יכולים ללכת לבנק בעצמכם, להתייעץ עם יועץ המשכנתאות של הבנק (או יותר נכון לעשות מה שהוא אומר ומציע לכם) ולקחת את המשכנתא כל עוד אתם עומדים בדרישות המינימליות שלה כמובן. האם זו האופציה הטובה ביותר עבורכם? התשובה היא לא גם כן. יועץ המשכנתאות של הבנק, חכם ומקצועי ככל שיהיה, הוא עובד של הבנק ולכן משרת את האינטרסים של הבנק וזה להרוויח כסף. הבנק נותן לכם הלוואה כדי להרוויח עליכם כסף. הוא מבצע בדיקות מקיפות עליכם ומעמיד לרשות הלקוחות יועצי משכנתא כדי למלא להם את הראש במה טוב עבורם שבעצם מדובר במה הכי טוב לבנק וכמה שמן יהיה הבונוס החודשי של העובד בסוף החודש והאם הוא עמד ביעדים שלו. יועץ משכנתאות חיצוני לעומת זאת מקבל מכם תשלום עבור שירותיו כאשר המטרה הברורה שלו היא לשקף את האינטרסים שלכם בלבד. אם אתם תהיו מרוצים ותחסכו בעלויות אתם תמליצו עליו והוא יזכה למוניטין חיובי, לקוחות נוספים ופרנסה טובה גם כן.

היתרונות בעבודה עם חברת ייעוץ משכנתאות קפיטל אפ:

קפיטל אפ היא חברת ייעוץ הנחשבת למובילה וחזקה מאוד בתחום ההלוואות הגדולות והמשכנתאות. יועצי המשכנתאות של החברה הינם בעלי ניסיון רב שנים בתחום ובעלי הכשרות מקצועיות בתחום הכלכלה. מלבד הניסיון הרב של החברה לקוחותיה נהנים גם מהקשרים הענפים של החברה עם הבנקים והמוניטין של החברה באותם הבנקים, מה שמאפשר להם להשיג את התנאים הטובים ביותר ללקוחותיהם. החברה הולכת יד ביד עם הלקוח החל מהשיחה הראשונה ועד קבלת הכסף בפועל, לרבות ההתנהלות מול הבנקים, המשא ומתן ועוד. החברה תורמת לקיצור משמעותי של הליך נטילת המשכנתא, חוסכת ללקוח התנהלות ביורוקרטית רבה וטיפול במסמכים רבים ועוד.

איך לוקחים משכנתא?

אז כעת כשהבנתם שכדאי לפנות אל חברת קפיטל אפ לייעוץ מקצועי וחיצוני לזה של הבנק בואו נדבר לרגע על שלבי העבודה יחד כדי שתדעו בדיוק לקראת מה אתם הולכים.

  • שלב א' – פגישת אפיון: בשלב הראשון יועץ המשכנתאות של קפיטל אפ ייפגש אתכם כדי לאפיין באופן מלא את מצבכם הכלכלי, התעסוקתי, המשפחתי ועוד. בפגישה זו היועץ יראיין אתכם בכל הנושאים הללו כאשר מטרת הפגישה תהיה לקבל מידע מלא ומפורט ככל הניתן ולהעריך בצורה מדויקת ככל האפשר לא רק את המצב בהווה אלא גם בעתיד. לדוגמה: אם אחד מבני הזוג צפוי לקבל העלאה, אם צפוי להיות בקרוב חוק חדש של משרד האוצר העשוי להשפיע על המשכנתא של בני הזוג ועוד.

  • שלב ב' – בניית תמהיל מומלץ: בשלב השני היועץ ייעזר בידע ובניסיון שלו לצד האפיון המלא שערך אתכם כדי לבנות עבורכם תמהיל משכנתא המומלץ ביותר עבורכם. הוא יציג בפניכם את התמהיל ויסביר לכם עליו במילים פשוטות ובמידת הצורך ניתן יהיה לברור אפשרויות מומלצות נוספות.

  • שלב ג' – עריכת מכרז בין הבנקים וקבלת אישור עקרוני: לאחר שערכתם תמהיל ראשוני מומלץ יועץ המשכנתאות של קפיטל אפ יבצע מכרז בין הבנקים, ייצג אתכם ויבדוק עבורכם את מסלולי המשכנתא האפשריים בהתאם לפרטים שלכם. המטרה תהיה להשיג את המשכנתא הקרובה ביותר לתמהיל המומלץ עבורכם.

  • שלב ד' – בחירת המשכנתא הטובה ביותר עבור הלקוח: בשלב הזה היועץ ייפגש עם הלקוחות ויציג בפניהם את האפשרויות השונות של הבנקים לאחר ניהול המשא ומתן עבורכם. ביחד עם היועץ תוכלו לבחור את המשכנתא המתאימה לכם ביותר הן מבחינת הריביות, הן מבחינת ההחזר החודשי, אורך המשכנתא, סך הריבית הכללית המוערכת שתשלמו בסיום התקופה וכו'.

  • שלב ה' – ליווי מלא עד קבלת הכסף בפועל: קפיטל אפ מלווה אתכם כל הדרך החל משלב הייעוץ הראשוני, דרך ההתנהלות מול הבנקים ועד לשלב קבלת הכסף בפועל מהבנק.

אז אם אתם בדרך לבנק ליטול משכנתא חדשה עצרו לרגע, התייעצו עם היועצים המקצועיים והמנוסים של קפיטל אפ ותוכלו להרוויח לא רק את הידע והניסיון של יועץ מקצועי בתחום שמשקף את האינטרסים שלכם, אלא גם את הקשרים הרבים של החברה בקבלת המשכנתא עם התנאים הטובים ביותר והמתאימים ביותר לצרכים שלכם. חסכו בין עשרות למאות אלפי שקלים בתשלומי המשכנתא עם בניית תמהיל משכנתא נכון, חסכו זמן והתנהלות מול הבנקים ותנו לקפיטל אפ לעשות את העבודה עבורכם. לפרטים נוספים צרו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם!

האם יועץ משכנתאות חיצוני יכול לחסוך לנו זמן בלקיחת משכנתא חדשה?

כמובן. נטילת משכנתא היא עסק לא פשוט עם המון ביורוקרטיה ויועץ המשכנתאות החיצוני יוכל לחסוך לכם זמן רב בהתנהלות מול הבנקים, בבדיקת הצעות המחיר, קבלת האישורים העקרוניים ועד נטילת המשכנתא וקבלת הכסף בפועל.

כיצד חברת ייעוץ משכנתאות חיצונית יכולה לחסוך לנו בהוצאות המשכנתא?

חברת ייעוץ משכנתאות חיצונית תוכל לאפיין אתכם באופן מלא את צרכי המשכנתא האמיתיים שלכם, מבלי להסתיר פרטים ומבלי לשקף את האינטרסים של הבנק אלא לראות את טובתכם האישית בלבד. החברה תוכל לייעץ לכם אודות מסלול המשכנתא המומלץ ביותר עבורכם בהתאם למצב שלכם וכדי שתוכלו לעמוד בהחזרי המשכנתא לאורך זמן. כמו כן תוכלו לנצל את המוניטין והקשרים של חברת הייעוץ מול הבנקים ולזכות בתנאים טובים יותר בשולחן המשא ומתן.

איך לבנות תמהיל משכנתא מתאים עבורנו?

ובכן יש מגוון מסלולי משכנתא אפשריים ואתם בוודאי יודעים כבר שכיום תמהיל המשכנתא שלכם בנוי מיותר ממסלול אחד. אינכם צריכים להכיר בהגדרות או במונחים בתחום הכלכלה או אפילו להכיר לעומק את המסלולים השונים. כל שאתם צריכים הוא יועץ משכנתאות חיצוני, מקצועי ומנוסה, שיאפיין אתכם את כל הפרטים הנדרשים והצרכים שלכם ויוכל לבנות עבורכם את תמהיל המשכנתא המומלץ ביותר עבורכם ולהציג לכם מדוע הוא כזה.

מהו אישור עקרוני למשכנתא חדשה מהבנק?

לכל אדם המבקש משכנתא ישנה אפשרות לבקש מהבנק אישור עקרוני למשכנתא. מדובר במסמך עם תוקף משפטי שבו הבנק מספק מעין טיוטה עם נתונים שונים למשכנתא שהוא יכול להעניק לכם בהתאם לכל הפרטים שמסרתם לבנק ובהנחה שהפרטים אכן יכולים לגביכם. האישור יהיה תקף לתקופת זמן מסוימת כאשר אם במהלכה תרצו ליטול משכנתא מהבנק הוא יהיה חייב לעמוד בתנאים שהוצעו לכם, גם במידה ותנאים מסוימים השתנו בינתיים מבחינת חוקי הבנק וכו'.

לתיאום פגישה עם נציג חייגו
077-2304968 או השאירו פרטים:

פתרונות מימון לעסקים

מידע נוסף.

יועצי משכנתאות

הדרך לבית היפה שלכם עוברת בהרבה מאוד כסף שצריך לשלם עליו, כי יוקר המחיה בישראל מוכר וגבוה מאוד, אולם לא

קרא עוד »

יועצי משכנתא

רק כאשר לקוחות הבנקים מספרים על החיסכון העצום שהם חסכו בתשלומי המשכנתא לאחר מחזור משכנתאות הם מבינים כמה היה חשוב

קרא עוד »

יועץ משכנתאות

מפתיע שדווקא בעסקה הגדולה של חייהם, ולמרות שמגלים מידע חדש בכל שנה על העלויות הגבוהות מדי של המשכנתא, רוכשי דירות

קרא עוד »

חיסכון במשכנתא

כששוק הנדל"ן עולה בחדות גבוהה כל כך כפי שקורה לאחרונה זה הזמן לשקול להקדים את ההתייקרות במחירים ולרכוש דירה. המשותף

קרא עוד »

ייעוץ משכנתאות

תחום המשכנתאות הוא תחום רחב ידיים ובנוסף לכך גם ההלוואה הגדולה ביותר שאדם ממוצע לוקח בחייו. על כן אתם לא

קרא עוד »
הלוואה לנדל"ן

הלוואה לנדל"ן

תחום הנדל"ן מאפשר לאנשים רבים לייצר הכנסה נוספת (או עיקרית) על ידי השקעה בנכסים שונים, השכרתם או מכירתם ברווח לאחר

קרא עוד »
פתרונות מימון לעסקים

הלוואה מהירה

פתרונות מימון לעסקים

התחברות ללקוחות קיימים