יועצי משכנתא

רק כאשר לקוחות הבנקים מספרים על החיסכון העצום שהם חסכו בתשלומי המשכנתא לאחר מחזור משכנתאות הם מבינים כמה היה חשוב ללכת לקבל שירות של יועצי משכנתא מנוסים ומקצועיים לפני לקיחת המשכנתא בהתחלה. אולם מוטב מאוחר מאשר בכלל לא כאשר מדובר בעסקה החשובה ביותר שתעשו בחייכם, אם דירה או בית הם הנכסים הכי יקרים שתשקיעו בהם. הייעוץ שמקבלים לפני לקיחת המשכנתא הראשונה מחדד עוד יותר את הצורך להישאר עם האצבע על הדופק ולבדוק מדי כמה שנים כמה השתנו תנאי ההלוואה ועד כמה אפשר לנסות להוריד עוד יותר את ההחזר החודשי.

למה חשוב להיעזר בשירות של יועצי משכנתא?

לפעמים, החיסכון לא מתבטא בהחזר החודשי אלא פשוט בעובדה שהצלחתם לשדרג את הקריירה שלכם וכעת אפשר להחזיר יותר מדי חודש, או פשוט לסגור את המשכנתא סופית כי חסכתם עוד כסף. זה בדיוק המקום שבו אתם יכולים לפגוש יועצי משכנתא ולבקש מהם את הייעוץ הטוב ביותר בתחום זה כדי לסיים אחת ולתמיד עם ההלוואה. אבל לפני שחושבים על מחזור משכנתאות, מומלץ בכל זאת לבדוק עם יועצים פיננסיים כאלה מהי המשכנתא הטובה ביותר שאתם יכולים לקבל לפי הנתונים שלכם. תתפלאו לדעת שיש כמה צעדים שחשוב לנקוט עוד לפני זה משום שהמשכנתא שתקבלו כפופה לחישובי הסיכון שלכם כלווים, ולכן כאשר אתם משפרים את מצבכם הפיננסי אתם משפרים גם את הצעת המשכנתא שאתם מקבלים מהבנק.

במה תלויה משכנתא?

כל משכנתא תלויה בדירוג האשראי שלכם, במעמדכם בעבודה ובמשכורת שאתם מקבלים, בשווי הנכס ועד כמה הוא יכול לשמש בטוחה להלוואה, וכמובן שהיא גם תלויה בכל מה שאתם מביאים אתכם וזה כולל הון עצמי שגייסתם, מהו גובה החסכונות שלכם ומהו הצפי שלכם גם בעבודה. אנשים רבים מתלוננים כיום על התנאים הקשים והמחמירים שהבנקים מעמידים להם ועל הסירובים המכעיסים שהם מקבלים. זאת סיבה נוספת לפנות אל יועצי משכנתא כדי להבין איך אפשר לשפר את הסיכוי שלכם לקבל משכנתא אם מגישים את המסמכים הנכונים וממלאים את הטפסים נכון. גם זה חלק מעבודתם של יועצי משכנתא והם ישמחו גם להסביר לכם כיצד אפשר לקבל כמה הצעות למשכנתא מכמה בנקים ובכך לשפר את המשא ומתן אתם. היום זה משתנה הרבה יותר בין הבנקים ואם יש בנק שאינו מוכן להעניק לכם משכנתא יכול להיות שהמדיניות של בנק אחר כן תסייע לכם.

מהו תפקידם של יועצי משכנתא?

התפקיד של יועצי משכנתא הוא להרכיב את התמהיל של המסלולים שלכם ולפרש לכם את המסלולים שהבנק מציע לכם, לעזור לכם במילוי הטפסים ובאיסוף המסמכים הנכונים על מנת להגיש אותם לבנק ולשכנע אותו שאתם ראויים למשכנתא מבחינתו וגם לנהל את המשא ומתן אתם בשמכם במקרים מסוימים. לכן, ככל שהחברה של יועצי המשכנתאות שאתם ניגשים אליה היא יותר מקושרת עם בעלי תפקידים בגופים פיננסיים ובנקים שונים, כך הם גם יכולים לעבוד למענכם ולשפר את המצב שלכם במובן זה. חשוב גם לבדוק שהחברה שאתם ניגשים אליה היא איתנה פיננסית ויש מאחוריה גב כלכלי. כמו כן, מכיוון שאין למעשה הסמכה כזאת של יועצי משכנתא, אתם צריכים לוודא שהם מתמחים מקצועית בתחום הפיננסי והבנקאי והם מבינים בנדל"ן.

האם משכנתא חשובה רק למטרת קניית דירה?

משכנתא לוקחים גם כאשר רוצים להשקיע בנכס כמו דירה להשקעה או כאשר רוצים לבנות עסק או חנות או מפעל. זה כרוך בסיכון גדול יותר ולכן חיוני לא לעשות זאת לבד ללא בדיקת הנאותות של כל עסקה. זה גם מה שהבנק יעשה מצדו ולכן חשוב להגיע מוכנים לאחר ייעוץ של אנשי המקצוע בתחום זה. זה נכון במיוחד למי שרוצה להשקיע בדירה או בנכס מסחרי וזקוק לכל הידע המקצועי שצריך לגייס על מנת לדעת אם אתם בכיוון הנכון למימון העסקה הגדולה. ככל שהמשכנתא שתצטרכו גדולה יותר זה חשוב לתת רק לאנשי מקצוע בתחום הפיננסי ובתחום הנדל"ן לטפל בזה כדי שייערכו גם הבדיקות החשובות והנדרשות על מנת שתדעו שאתם משקיעים בנכס אמיתי ובעל ערך ולא שמים את כספכם על קרן הצבי. בחברה של יועצים שמלווה אתכם ומתווכת ביניכם לבין אנשי מקצוע נוספים יש יותר סיכוי לעשות את העסקה הנכונה והבטוחה ביותר מבחינתכם פיננסי וזה קריטי.

ייעוץ לפני לקיחת משכנתא חוסך כסף, וזה ודאי

כשאתם לא יודעים מהו המסלול שבו אתם מחזירים כסף לבנק, יש יותר סיכוי שאתם משלמים יותר מדי כסף מלכתחילה ולכן חבל על כל שקל שאפשר היה לחסוך לפני כן. יש כמה טעויות שאנשים עושים כשהם פונים ללקיחת משכנתא ואחת מהן היא לוותר על בדיקות בכמה בנקים איזו משכנתא הם יכולים לקבל ומסתפקים במשכנתא יקרה מאוד משום שהם שמחים שלא סורבו והבנק נתן להם אותה. אלא שאם מיהרו לתת לכם משכנתא זה יכול להיות גם משום שהציעו לכם מסלולי החזר שהם הרבה יותר כדאיים לבנק מבלי לנהל עליהם משא ומתן ולכן זה ממש קריטי לקבל ייעוץ מקצועי. אם תלכו עם ההצעה שקיבלתם לשאול יועצי משכנתאות רוב הסיכויים שיראו לכם בדיוק היכן אתם משלמים יותר מדי ויציעו לכם מסלולי החזר כדאיים יותר לכם, מבלי שהבנק יוותר או יינזק מכך יותר מדי. הרי בכל מקרה הבנק לא ייתן לכם משכנתא מבלי שהוא ירוויח ממנה ולכן כל מה שנותר לעשות הוא לחסוך לכם אלפי שקלים בכל שנה מהחזרי משכנתא סבירים יותר שעובדים גם למענכם.

מהי חברת קפיטל אפ?

חברת קפיטל אפ היא חברה שמתמחה בשוק הנדל"ן ובמימון של כל העסקאות שמתקיימות בה גם ללקוחות בתחום הדיור וגם משכנתא לנכס מסחרי. החברה מלווה לקוחות במסלול למינוף הרכישה בין אם זה למטרת המגורים או למטרת הקמת עסק או השקעה. היא מלווה אתכם מהרגע שבו בונים את תמהיל המסלולים שלכם לפי הצעות הבנקים ומתווכת ביניכם לבינם כאשר זה נדרש. כל זה קורה עד הרגע שבו אתם חותמים על המשכנתא ויכולים להתקדם הלאה עד קבלת ההלוואה. אתם יכולים להיעזר בה גם לצורך מחזור משכנתאות וכל מה שקשור במשכנתאות בכלל בכל ענף. החברה מנוסה ועובדת בתחום זה כבר שנים ולכן היועצים שלה מעודכנים בכל החוקים והתקנות שמחייבות את הבנקים ויחד אתכם בונים תמהיל נכון של מסלולי החזר שחוסכים לכם כסף.

האם בקשה למחזור משכנתא תייקר אותה?

בדיוק להפך. היום יש תקנות חדשות שמחייבות את הבנקים ומגבילות אותם במתן משכנתאות, ולכן הם יכולים וחייבים למחזר. למעשה, זה אינטרס שלהם להבטיח שתוכלו להחזיר להם את ההלוואה ולכן הם יקלו עליכם לפי הצעתכם.

האם כל יועצי משכנתא פועלים אותו דבר?

זה תלוי בידע ובניסיון שלהם ומי שמתמחה בתחום זה ויכול להציג קבלות מקצועיות על העבודה שלו מבין ומתמחה יותר מאשר אחרים.

האם מלווים גם במשא ומתן?

הקשרים של אנשי קפיטל אפ ענפים ולכן הם גאים בכך שהם מתווכים ולא רק מלווים אתכם במסע.

האם זה באמת משתלם?

אפשר לחשב בקלות את החיסכון במשכנתא שלכם ולראות את ההבדל לפני ואחרי הייעוץ וזה מה שמשתלם בייעוץ משכנתא.

לתיאום פגישה עם נציג חייגו
077-2304968 או השאירו פרטים:

פתרונות מימון לעסקים

מידע נוסף.

יועצי משכנתאות

הדרך לבית היפה שלכם עוברת בהרבה מאוד כסף שצריך לשלם עליו, כי יוקר המחיה בישראל מוכר וגבוה מאוד, אולם לא

קרא עוד »

יועץ משכנתאות

מפתיע שדווקא בעסקה הגדולה של חייהם, ולמרות שמגלים מידע חדש בכל שנה על העלויות הגבוהות מדי של המשכנתא, רוכשי דירות

קרא עוד »

חיסכון במשכנתא

כששוק הנדל"ן עולה בחדות גבוהה כל כך כפי שקורה לאחרונה זה הזמן לשקול להקדים את ההתייקרות במחירים ולרכוש דירה. המשותף

קרא עוד »

משכנתא חדשה

כאשר זוג מסוים הולך לבנק כדי לבחון את האפשרות של משכנתא חדשה הדבר הראשון שהוא נחשף אליו הוא כמות גדולה

קרא עוד »

ייעוץ משכנתאות

תחום המשכנתאות הוא תחום רחב ידיים ובנוסף לכך גם ההלוואה הגדולה ביותר שאדם ממוצע לוקח בחייו. על כן אתם לא

קרא עוד »
הלוואה לנדל"ן

הלוואה לנדל"ן

תחום הנדל"ן מאפשר לאנשים רבים לייצר הכנסה נוספת (או עיקרית) על ידי השקעה בנכסים שונים, השכרתם או מכירתם ברווח לאחר

קרא עוד »
פתרונות מימון לעסקים

הלוואה מהירה

פתרונות מימון לעסקים

התחברות ללקוחות קיימים