יועצי משכנתאות

הדרך לבית היפה שלכם עוברת בהרבה מאוד כסף שצריך לשלם עליו, כי יוקר המחיה בישראל מוכר וגבוה מאוד, אולם לא באמת חייבים לשלם עד כדי כך יקר כדי להגשים חלום. זאת הנחת יסוד מוטעית שגורמת לרבים להפסיד אלפי שקלים בשנה בכל מקום – בקרנות הפנסיה שלהם, בעמלות ובתשלומים כפולים בביטוח וגם במשכנתאות. הבעיה מתחילה לצוף לתודעה אבל עדיין רבים מדי פוחדים לעשות את הצעד הנכון ולהיעזר בשירות אמין של יועצי משכנתאות, משום שנראה להם שגם תשלום על השירות הזה לא יעזור להם. ובכן, זאת טעות נפוצה שעשויה לעלות לכם עוד כמה אלפי שקלים עד שלא תהיה ברירה ותצטרכו להקל על עצמכם באמצעות מחזור משכנתא, ואז בכל מקרה תיעזרו בייעוץ מקצועי כדי להבין איפה טעיתם מלכתחילה. לא כדאי לגשת אם כך ללקיחת משכנתא כמו שצריך ולעשות את הדבר הנכון?

איך חיסכון במשכנתא מסייע לכם לאורך זמן?

זכרו שגם חיסכון של אלפיים שקלים בשנה מצטבר לאחר 20 שנה ויותר ובחישוב ברור של ריבית דריבית שאתם יכולים להרוויח בקרן נאמנות כלשהי אתם עוד יכולים להשתמש בכסף הזה כדי לפרוע את המשכנתא מוקדם מהצפי המוקדם שלכם וזהו, הבית שלכם כולו וללא חובות. זוהי הבשורה שכל אדם מייחל לה כשהוא מתחיל במסע הארוך של לקיחת המשכנתא ולכן לפחות כדי להרוויח כסף שאפשר לחסוך כדי להיעזר בשירות של יועצי משכנתאות מקצועיים שיש להם ניסיון רב והתחום הזה הוא התחום שבו הם מתמחים כבר שנים רבות.

למה כדאי להיעזר בייעוץ משכנתא?

המטרה העיקרית של יועצי משכנתאות היא להסביר לכם מה אתם לוקחים ולהראות לכם כיצד מסלולי החזר מסוימים טובים יותר מאחרים בלקיחת משכנתא. המסלולים השונים תלויים במשתנים שונים במשק כמו מדד, שערי מט"ח וריבית הפריים והריבית הבנקאית, וכולם כפופים יחד לבנק ישראל ולתקנות שלו ללקיחת משכנתא. ריבוי מקרים שבהם לווים הסתבכו ולא הצליחו להחזיר לבנקים את המשכנתא בשנים עברו הבהיר לבנק ישראל שיש לעשות רפורמה בשוק המשכנתאות ולכן יש היום תמהיל מסוים שאי אפשר לעבור אותו או לוותר עליו כדי להבטיח שגם לבנק יהיה כדאי להלוות לכם כסף וגם ללווים תהיה הגנה מסוימת מפני הבנק ובעיקר מפני תהפוכות המצב הכלכלי. כשאתם מקבלים הסבר ברור מה כולל כל מסלול ורואים את החישובים ואת התרחישים האפשריים אתם גם שלמים יותר עם ההחלטה שלכם לחתום על משכנתא בתנאים כאלה ויש גם יותר חיסכון כספי שקורה רק כאשר בוחרים בתמהיל נכון של מסלולי החזר שעובדים לטובתכם ולא מסכנים אתכם בגלל המצב הכלכלי.

למה כדאי למחזר משכנתא?

לכולם ברור שהזמן הארוך שלוקח להחזיר את המשכנתא יכול לטמון בחובו גם הפתעות אחרות ולכן יש גם אפשרות של מחזור משכנתאות כדי לשפר את התנאים של ההחזרים. זה יכול לעבוד לא רק לטובתכם אלא גם לטובת הבנק משום שהמטרה שלו אינה להפסיד כספים אלא להרוויח את מלוא ההלוואה שנתנו לכם לפני שנים. לכן זהו גם אינטרס ברור של הבנקים למחזר הלוואה ולשפר את התנאים שלה. אולם כדי לעשות זאת יש לבדוק את מצבכם ואת התנאים שלכם, לראות האם השתנה משהו במשכנתאות ובתחום כולו שמאפשר לכם למחזר משכנתא ולהחזיר פחות ואת זה אפשר לעשות רק לאחר ייעוץ מקצועי של יועצי משכנתא שיכולים להסביר לכם את מצבכם ולמחזר אתכם במשא ומתן את המשכנתא. לקוחות רבים שלקחו משכנתאות לפני שנים רבות, כשמקצוע כזה כמו ייעוץ משכנתא טרם נולד, מבינים כיום כמה חבל שרק עכשיו הם יכולים למחזר משכנתא ולא יכול להתייעץ ביועצים כאלה אז, כאשר רק היו צריכים לקחת את המשכנתא הראשונה.

איך זה עובד בשטח?

יועצי משכנתאות הם בדרך כלל אנשים עם ידע רב בתחום הבנקאות והפיננסים שעבדו בו לפני שפרשו לתפקיד עצמאי כזה, או שהם עובדים בתחום הפיננסים שנים רבות בכל מה שקשור למינוף ולמימון מגופים פיננסיים שונים. חובה גם להיות בעלי ידע והתמצאות בתחום הנדל"ן משום שהיום גם הבנקים בודקים את הנכסים שלכם לעומק דווקא משום שכל כך קל היום לקנות ולמכור נכסים כאלה למי שחולם על השקעה. זה אומר שלמרות שהעסקה קורצת להם מבחינה עסקית, לא כל הבנקים ימהרו להעניק לכם משכנתא גם אם יש לכם נכס אחר משלכם ואתם רוצים לקחת משכנתא לצורך השקעה. הסיבה היא המודעות הציבורית הגוברת לכך שבנקים שונים נטלו סיכונים מיותרים עם אנשי עסקים ואילי הון ידועים ובעיקר אנשי נדל"ן, שסיכנו כספים ואיבדו אותם ולכן הביקורת המקצועית של בנק ישראל מגבילה אותם כיום במינוף עסקאות אחרות. צריך להוכיח איתנות פיננסית ודירוג אשראי גבוה על מנת להגיש בקשה למשכנתא שגם תעבור אישור ולכן רצוי לעבור ייעוץ של יועצי משכנתאות.

כיצד עוזרים לכם יועצי משכנתאות?

אתם לא חייבים לעבור לבד את המסע לקבלת משכנתא ואתם יכולים בהחלט ליהנות מהיתרון של אנשי מקצוע בתחום זה שעומדים לצדכם ועוזרים לכם לבנות את הבקשה שלכם לקבלת משכנתא. הם אלה שיעזרו לכם להציג את מצבכם בצורה נאותה שגם תחזק את הסיכוי שלכם לקבל משכנתא. הם ינחו אתכם אילו מסמכים לאסוף ומה צריך להוכיח לבנק כדי להגיש הצעה למשכנתא ואיך לנהל משא ומתן אתם. הם מלווים אתכם מהרגע הראשון ומנהלים את המשא ומתן בשמכם עם גופים שונים ועם הבנקים ולכן זה כדאי להניח לאנשי המקצוע לעשות למענכם את העבודה. כשיש להם קשרים ענפים עם גופים פיננסיים שונים ועם בעלי תפקידים בבנקים זה מקל עליהם לשכנע שאתם יכולים להיות מועמדים טובים וראויים לקבלת משכנתא.

מיהי חברת קפיטל אפ?

בתחום הנדל"ן והמינוף לעסקאות כאלה, חברת קפיטל אפ היא אחת הוותיקות בשטח שכל עיסוקה הוא במוצר שנקרא משכנתא, כאשר הם מסייעים לאנשים לקבל משכנתא, לתווך בקבלת משכנתא, לאסוף מסמכים ולבנות תמהיל מסלולי החזר שנכון גם לכם ולא רק לבנק והם גם בעלי איתנות פיננסית שמבטיחה שהם לא כאן בשביל חלטורה. יועצי משכנתאות אמינים ואחראיים שמלווים אתכם בכל הדרך הארוכה עד לקבלת המשכנתא לצורך בניית עסק או דירה למגורים או להשקעה. כל סוגי העסקאות של נדל"ן מוכרות להם והם מלווים אותן כבר שנים רבות בייעוץ ובתיווך על מנת להשיג את המימון הנכון והזול ביותר מבחינתכם. החיסכון שמקבלים מייעוץ כזה בהחלט שווה את ההשקעה.

האם שווה לקבל ייעוץ משכנתא בשביל מאות שקלים?

העניין הוא שזה לא מסתכם במאות שקלים אלא באלפי שקלים, בוודאות. זה מצטבר לאורך השנים ומפסיד ריבית דריבית שיכולתם להרוויח על כך.

האם חובה למחזר משכנתא?

אתם לא חייבים למחזר אם לקחתם משכנתא לאחר ייעוץ טוב ומקצועי שקיבלתם אבל רצוי לוודא שכל המסלולים שלכם אכן כדאיים גם היום, מבלי להתחייב.

האם אנשים שכבר לקחו משכנתא יכולים לפנות לייעוץ?

ככל שעובר יותר זמן יש סיכוי גדול יותר שאפשר לקבל תנאים טובים יותר, במיוחד אם תרצו לפרוע חלק ממנה. זה בהחלט שווה בדיקה.

מאיפה נובע הידע שלכם?

משנים רבות של עיסוק במקצוע זה של ניהול פיננסי וטיפול בעסקאות נדל"ן, שני התחומים החשובים ביותר של יועצי משכנתאות.

לתיאום פגישה עם נציג חייגו
077-2304968 או השאירו פרטים:

פתרונות מימון לעסקים

מידע נוסף.

יועצי משכנתא

רק כאשר לקוחות הבנקים מספרים על החיסכון העצום שהם חסכו בתשלומי המשכנתא לאחר מחזור משכנתאות הם מבינים כמה היה חשוב

קרא עוד »

יועץ משכנתאות

מפתיע שדווקא בעסקה הגדולה של חייהם, ולמרות שמגלים מידע חדש בכל שנה על העלויות הגבוהות מדי של המשכנתא, רוכשי דירות

קרא עוד »

חיסכון במשכנתא

כששוק הנדל"ן עולה בחדות גבוהה כל כך כפי שקורה לאחרונה זה הזמן לשקול להקדים את ההתייקרות במחירים ולרכוש דירה. המשותף

קרא עוד »

משכנתא חדשה

כאשר זוג מסוים הולך לבנק כדי לבחון את האפשרות של משכנתא חדשה הדבר הראשון שהוא נחשף אליו הוא כמות גדולה

קרא עוד »

ייעוץ משכנתאות

תחום המשכנתאות הוא תחום רחב ידיים ובנוסף לכך גם ההלוואה הגדולה ביותר שאדם ממוצע לוקח בחייו. על כן אתם לא

קרא עוד »
הלוואה לנדל"ן

הלוואה לנדל"ן

תחום הנדל"ן מאפשר לאנשים רבים לייצר הכנסה נוספת (או עיקרית) על ידי השקעה בנכסים שונים, השכרתם או מכירתם ברווח לאחר

קרא עוד »
פתרונות מימון לעסקים

הלוואה מהירה

פתרונות מימון לעסקים

התחברות ללקוחות קיימים