מסלולי ריביות בלקיחת משכנתא – איך זה עובד?

כאשר באים לבחור במסלול משכנתא שהולם את היכולת הכלכליות של הלווה, יש להביא בחשבון את מסלולי הריביות השונים. ישנה ריבית קבועה, ריבית צמודה-קבועה, ריבית משתנה וריבית צמודה משתנה. אלה מסלולי הריביות הנפוצים ביותר שתיתקלו בהם כאשר תנסו לקחת משכנתא.

לכל מסלול ריבית יכולים להיות יתרונות וחסרונות והבחירה במסלול הנכון צריכה להתבסס על המצב הכלכלי של הלווה והיכולת שלו לעמוד בהחזרים בסופו של דבר. כך שאם אתם מתלבטים ומתחבטים לגבי מסלול המשכנתא הנכון עבורכם, יהיה כדאי לכם לדעת שאתם יכולים להפוך את ההחלטה שלכם להרבה יותר פשוטה אם תבינו לפני הכול במה מדובר.

  • ריבית קבועה – כשם המסלול, בעת בחירת משכנתא עם ריבית קבועה, היא לא תשתנה, והרי שככל שתהיו מוכנים לשלם החזרי משכנתא לאורך תקופה שתהיה יותר ממושכת, כך הריבית שתצטרכו לשלם תהיה יותר נמוכה.
  • ריבית משתנה צמודה לפריים – גובה הריבית שתצטרכו לשלם יהיה תלוי בגובה הפריים וברוב המקרים יהיה מדובר בריבית נמוכה.
  • ריבית משתנה-צמודה – אם אתם הולכים לקחת משכנתא לטווח של 20 שנים ומעלה, תהיה לכם אפשרות לבחור במסלול של משכנתא עם תחנות יציאה מידי שנים ספורות.

בחירה נכונה של משכנתא עבורכם

כאשר אתם ניגשים לקחת משכנתא למימון של נכס או בית עבורכם, יהיה עליכם להביא בחשבון פרמטרים כמו גובה ריבית הפריים, האם אתם צופים שתהיה אינפלציה במהלך תקופת ההחזר של המשכנתא, עד כמה התוכנית גמישה, מהו תקופת ההחזר ומהי הריבית הכוללת כאשר מוסיפים אותה לסכום ההלוואה.

בחירה נכונה של משכנתא זוהי משימה שיכולה להיות לא פשוטה בכלל, וזאת במיוחד בעבור אנשים שאין להם רק כלכלי ורק רוצים לדעת שהם בוחרים באופציה הטובה ביותר עבורם. כך שאם אתם נאלצים להתמודד עם לבטים מעין אלו, תוכלו לבחור בדרך הנבונה והפשוטה יותר, שהיא להתייעץ עם המומחים של קפיטל אפ, כך שיוכלו להציע לכם עזרה בבחירת המסלול הנכון עבורכם.

חברת קפיטל אפ פתרונות מימון לעסקים תדע לייעץ לכם ולהעניק לכם משכנתא שתעמוד בכל הצרכים שלכם, כך שתוכלו לעמוד בה בטווח הארוך ולדעת בוודאות שאתם פשוט בוחרים באפשרות הנכונה מבחינת העתיד שלכם. כך שאם חשוב לכם לבחור במשכנתא המושלמת עבורכם, כל שתצטרכו לעשות זה להתחיל בכך שתתייעצו עם הצוות של קפיטל אפ. זה בוודאי ימנע מכם קבלת החלטות שגויות שלא תהיו שלמים לגביהן בסופו של דבר.

איזה מסלול משכנתא נכון לכם?

אם חשוב לכם ליהנות מתחושת ביטחון כלכלי לאורך כל תקופת החזר המשכנתא, נמליץ לבחור במסלול של ריבית קבועה לא צמודה – שכן כך אתם יכולים לדעת בוודאות מהי תהיה גובה הריבית שתשלמו בתחילת הדרך ובסוף הדרך, שכן היא תהיה זהה. אמנם לרוב יהיה מדובר בריבית שתהיה גבוהה יותר, וזאת בהשוואה למסלול ריבית פריים או משתנה-צמודה, אך תזכרו שאתם נהנים מהיתרון של שקט כלכלי לצד ודאות.

יש לא מעט שיקולים שצריכים לבוא בחשבון כאשר ניגשים לבחירה של מסלול משכנתא עם ריבית מתאימה, כך שאם אתם רוצים להבין בדיוק במה יהיה כדאי לכם לבחור ולא להצטער בסופו של דבר על מה שתחליטו לעשות, תוכלו להתחיל בכך שתפנו אל קפיטל אפ על מנת שיוכלו לייעץ לכם ולהסביר לכם בדיוק מהן האפשרויות העומדות בפניכם. רק כך תוכלו להבין מהן האופציות שיש לכם ואיך בדיוק יהיה כדאי לכם לפעול על מנת שתהיו מרוצים עם המסלול הספציפי שתחליטו  לבחור בו, בהתבסס על היכולות הכלכליות שלכם והעדפות האישיות.

כפי שאתם בוודאי יכולים להבין, בחירה נכונה של מסלול ריבית זו משימה שצריך לעשות אך ורק בליווי של אנשי מקצוע, שכן אם אתם אל רוצים לשגות בבחירה שלכם את המסלול, תצטרכו לשמוע את חוות הדעת של מומחים שמבינים בדיוק את היתרונות והחסרונות של כל מסלול, בהסתמך על כל האפשרויות שיש לכם. כך שזה כל מה שאתם צריכים לעשות על מנת לוודא שאתם בוחרים נכון מבחינתכם. אל תתפשרו על מסלול המשכנתא שאתם בוחרים ונסו לבחון לעומק את כל הפרטים, שכן זה יהיה קריטי לעתיד הכלכלי שלכם וכדי למנוע מצב שבו אתם לא תהיו מרוצים מהמסלול שתבחרו.

פונים אל קפיטל אפ ובוחרים במשכנתא הנכונה

במקום להסתבך עם כל הפרטים הקטנים, דעו לכם שאתם יכולים פשוט לפנות כבר בזמן הקרוב אל חברת קפיטל אפ, כך שיוכלו להציע לכם מענה הולם לכל הדרישות הכלכליות שלכם ולסייע לכם בבחירה של המשכנתא המושלמת. כך שזה בוודאי יהווה את הפתרון המושלם עבורכם כדי לקבל משכנתא מתאימה. כל שנותר לכם לעשות זה לפנות אלינו בקפיטל אפ כבר בזמן הקרוב.

אילו מסלול ריביות קיימים?

המסלולים הנפוצים ביותר שקיימים כעת בעת לקיחת משכנתא הם מסלול של ריבית קבועה, ריבית משתנה צמודה לפריים וריבית משתנה-צמודה.

איזה מסלול ריבית מומלץ לי?

אם אתם מחפשים יציבות לצד ודאות כלכלית, ריבית קבועה תעניק לכם את מה שאתם מחפשים. במידה ואתם מעדיפים לשלם ריבית נמוכה יותר, לצד חוסר ודאות ושינויים בגובה הריבית, תוכלו לבחור במסלול עם ריבית משתנה.

במה צריך להתחשב כאשר לוקחים משכנתא?

יש להביא בחשבון פרמטרים כמו תקופת ההחזר, גמישות המשכנתא, ריבית הפריים, אינפלציה, עלות מימון שנתית וסך החזר לאורך כל תקופת המשכנתא. המומחים של קפיטל אפ יעזרו לכם לבחור במסלול הנכון עבורכם.

איך לבחור במסלול נכון?

רוצים להפוך את הבחירה שלכם להרבה יותר פשוטה? אתם יכולים פשוט לפנות אל הצוות של חברת קפיטל אפ, אשר ישמח ללוות אתכם ולהעניק לכם ייעוץ מקצועי. הצוות שלנו יעשה כל מה שצריך על מנת לעזור לכם לבחור נכון.

לתיאום פגישה עם נציג חייגו
077-2304968 או השאירו פרטים:

פתרונות מימון לעסקים

מידע נוסף.

יועצי משכנתאות

הדרך לבית היפה שלכם עוברת בהרבה מאוד כסף שצריך לשלם עליו, כי יוקר המחיה בישראל מוכר וגבוה מאוד, אולם לא

קרא עוד »

יועצי משכנתא

רק כאשר לקוחות הבנקים מספרים על החיסכון העצום שהם חסכו בתשלומי המשכנתא לאחר מחזור משכנתאות הם מבינים כמה היה חשוב

קרא עוד »

יועץ משכנתאות

מפתיע שדווקא בעסקה הגדולה של חייהם, ולמרות שמגלים מידע חדש בכל שנה על העלויות הגבוהות מדי של המשכנתא, רוכשי דירות

קרא עוד »

חיסכון במשכנתא

כששוק הנדל"ן עולה בחדות גבוהה כל כך כפי שקורה לאחרונה זה הזמן לשקול להקדים את ההתייקרות במחירים ולרכוש דירה. המשותף

קרא עוד »

משכנתא חדשה

כאשר זוג מסוים הולך לבנק כדי לבחון את האפשרות של משכנתא חדשה הדבר הראשון שהוא נחשף אליו הוא כמות גדולה

קרא עוד »

ייעוץ משכנתאות

תחום המשכנתאות הוא תחום רחב ידיים ובנוסף לכך גם ההלוואה הגדולה ביותר שאדם ממוצע לוקח בחייו. על כן אתם לא

קרא עוד »
פתרונות מימון לעסקים

הלוואה מהירה

פתרונות מימון לעסקים

התחברות ללקוחות קיימים