קרנות מימון תמ"א 38

מימון של פרויקטים מסוג תמ"א 38 תלויים פעמים רבות בגיוס של הון משמעותי. אחת הדרכים היעילות והפשוטות ביותר לגייס את ההון הזה היא עם קרנות מימון תמ"א 38, כחלק ממימון חוץ בנקאי. כך שאם אתם רוצים להקל על עצמכם את המימון כולו של הפרויקט ולא להסתמך על הבנקים, תוכלו לפנות אל חברת קפיטל אפ, אשר תדע להציע לכם את פתרון המימון הטוב ביותר.

הסיכון הנמוך, לצד האטרקציות הגבוהה שטמונה בהשקעה עם קרנות מימון, מעודד יזמים רבים ללכת בדרך הזו ולקדם פרויקטים של תמ"א 38. כך שאם זה משהו שגם אתם חושבים לעשות, וכעת אתם מחפשים פתרון מימון מתאים שיוכל לענות על כל הדרישות שלכם, אז תצטרכו להתחיל בכך שתפנו אל חברה מובילה כמו קפיטל אפ.

אנו בקפיטל אפ נדע לעשות כל מה שצריך על מנת להציע לכם את פתרון המימון המתאים והטוב ביותר, וזאת בהסתמך על היכולות הכלכליות שלכם ואופי המימון שתרצו לקבל. רק כך תוכלו לדעת בוודאות שאתם הולכים בדרך הנכונה למען קידום אפקטיבי ומהיר של הפרויקט.

מקדמים פרויקט תמ"א 38 ללא בעיות מימון

אל תתנו לבעיות המימון להיות הגורם שמעכב אתכם ומנוע מכם לקדם את הפרויקט באופן שוטף. אם אתם רוצים ליהנות מפוטנציאל הרווחים שמאפיין תמ"א 38 ולגזור את הקופון בסופו של דבר, אז יהיה כדאי לכם להתמקד בכך שתעשו את הצעד הנכון מבחינתכם ולא תתפשרו בשום מובן על קבלת ההחלטות שלכם במישור הזה.

חברת קפיטל אפ עושה שימוש במודל ניהול סיכונים על מנת לאבחן באופן מדויק את הכדאיות של כל פרויקט ולעזור לכם לקבל את ההחלטות הטובות ביותר עבורם, מבחינת השקעה בפרויקטים מסוג תמ"א 38. כך שאם אתם רוצים להיות שלמים לחלוטין עם מה שתבחרו לעשות ולדעת שאתם עושים שימוש חכם בכסף שלכם, אז יהיה כדאי לכם להתחיל בכך שתבחנו את הצעדים שלכם בקפידה ותעשו כל מה שאתם יכולים על מנת לבחור בתוכנית המשתלמת ביותר עבורכם ועל הדרך תקבלו פתרון מימון הולם.

רק לאחר שתהיו בטוחים לחלוטין לגבי אופן המימון של הפרויקט שלכם והכדאיות הכלכלית, יהיה כדאי לכם להתקדם הלאה ולוודא שאתם פשוט לא מתפשרים על הדרך שבה אתם מתנהלים. רק כך תוכלו להצליח ולהיות בטוחים לחלוטין עם כל מה שתחליטו לעשות. כך שזה ללא ספק משהו שיהיה כדאי לכם לקחת לתשומת ליבכם ולוודא על הדרך שאתם בוחנים ברצינות את כל האפשרויות שיש לכם.

איך תדעו לבחור בפתרון המימון הנכון עבורכם?

כאשר אתם מתחילים לבחור בין האפשרויות השונות שקיימות במסגרת חוץ בנקאית למימון של פרויקטים מסוג תמ"א 38, עליכם לשאול את עצמכם מהם השיקולים החשובים ביותר שעומדים לנגד עיניכם, כך שתהיה לכם אפשרות לבחור בפתרון המימון הולם והטוב ביותר שתוכלו למצוא בסופו של דבר.

גובה הריבית שתצטרכו לשלם, לצד תקופת ההחזר וגמישות ההלוואה – כל אלו צריכים לעניין אתכם ועליכם להתמקד בפרטים הללו, לצד פרטים רבים אחרים, שכן רק כך תוכלו להיות בטוחים לחלוטין עם ההלוואה שתבחרו לקחת. זה בוודאי משהו שיוכל לעזור לכם לקבל החלטה נכונה מבחינה כלכלית. שימו לב שלא יהיה כדאי לכם לפעול בפזיזות ולבחור בפתרון מימון שלא הולם את הצרכים שלכם, שכן אתם עלולים להיכנס בסופו של דבר לבור כלכלי שלא תדעו איך לצאת ממנו. חבל שתגיעו למצב כזה רק בגלל שלא תבדקו את הפרטים לעומקם בצורה נכונה מבחינתכם, שלב אחר שלב.

ההמלצה שלנו תהיה לפנות אל הצוות של קפיטל אפ, אשר יוכל לסייע לכם ולהסביר לכם בצורה מפורטת על כל האפשרויות שיש לכם. אנו בטוחים שזוהי תהיה אפשרות מעולה בשבילכם, וזאת במידה וחשוב לכם להתנהל בצורה נכונה בתור יזמים ופשוט לדעת שכל צעד שאתם נוקטים בו יבוא לטובתכם בסופו של דבר.

חברת קפיטל אפ פועלת מזה שנים רבות ומתמחה במתן פתרונות מימון ליזמים אשר רוצים לקדם פרויקטים בתחום תמ"א 38. כך שאם אתם רוצים למנוע עיכובים וחשוב לכם לקדם את הפרויקט שלכם בצורה אחראית ועל הדרך לדעת שאתם מקבלים את פתרון המימון הטוב ביותר, אז כל שתצטרכו לעשות זה לפנות אל קפיטל אפ כבר בזמן הקרוב. החברה תדע לעזור לכם בכל דרך שצריך על מנת שתמצאו פתרון מימון הולם.

רק לאחר שתתייעצו עם המומחים של קפיטל אפ, תוכלו להתקדם הלאה ולדעת שאתם לא מפקירים את הפרויקט שלכם או בוחרים בפתרון מימון שלא הולם את הדרישות שלכם. כך שנמליץ לכם להתחיל בכך שתתייעצו עם החברה ורק לאחר מכן תמשיכו לפעול בסופו של דבר.

איך לבחור פתרון מימון מתאים?

כל מה שאתם צריכים לעשות זה לפנות אל המומחים של קפיטל אפ, כך שיוכלו לבחון את הצרכים שלכם ולסייע לכם להבין בדיוק איך לממן את הפרויקט שלכם בדרך הכדאית ביותר.

למה לבחור בקרנות מימון תמ"א 38?

מדובר בדרך יעילה במיוחד לממן פרויקטים בתחום תמ"א 38, עם סיכון נמוך ויכולת החזר גמישה. כך שלא תצטרכו לתת לנושא המימון לעכב אתכם.

למה עדיף מימון חוץ בנקאי?

אם אתם לא מצליחים לקבל מימון מהבנק בשל סירוב ואי עמידה בתנאים, תוכלו לקבל במקרים רבים מימון חוץ בנקאי דרך חברת קפיטל אפ בקלות רבה, ומבלי שתצטרכו לעמוד בתנאים נוקשים, כמו אלה של הבנק.

כיצד גם היזם וגם הדיירים יוכלו להרוויח מתמ"א 38?

תמ"א 38 עשויה להיות כרוכה באי נעימות מצד הדיירים שיצטרכו לפנות את הדירה שלהם לתקופת הזמן של הבנייה מחדשה של המבנה אולם בסופו של דבר הם ירוויחו דירה חדשה, בניין חדש, לובי מפואר, מעלית, חניות מסודרות, שווי הדירה יעלה בעשרות אחוזים, ממ"ד ומרפסת שמש ועוד. גם היזם שיקבל אישור לבנות עוד קומות בבניין ולמכור את הדירות החדשות יוכל בעזרת מכירת הדירות לממן את עלות הפרויקט ואף להשאיר לעצמו רווח סביר בהחלט.

לתיאום פגישה עם נציג חייגו
077-2304968 או השאירו פרטים:

פתרונות מימון לעסקים

מידע נוסף.

יועצי משכנתאות

הדרך לבית היפה שלכם עוברת בהרבה מאוד כסף שצריך לשלם עליו, כי יוקר המחיה בישראל מוכר וגבוה מאוד, אולם לא

קרא עוד »

יועצי משכנתא

רק כאשר לקוחות הבנקים מספרים על החיסכון העצום שהם חסכו בתשלומי המשכנתא לאחר מחזור משכנתאות הם מבינים כמה היה חשוב

קרא עוד »

יועץ משכנתאות

מפתיע שדווקא בעסקה הגדולה של חייהם, ולמרות שמגלים מידע חדש בכל שנה על העלויות הגבוהות מדי של המשכנתא, רוכשי דירות

קרא עוד »

חיסכון במשכנתא

כששוק הנדל"ן עולה בחדות גבוהה כל כך כפי שקורה לאחרונה זה הזמן לשקול להקדים את ההתייקרות במחירים ולרכוש דירה. המשותף

קרא עוד »

משכנתא חדשה

כאשר זוג מסוים הולך לבנק כדי לבחון את האפשרות של משכנתא חדשה הדבר הראשון שהוא נחשף אליו הוא כמות גדולה

קרא עוד »

ייעוץ משכנתאות

תחום המשכנתאות הוא תחום רחב ידיים ובנוסף לכך גם ההלוואה הגדולה ביותר שאדם ממוצע לוקח בחייו. על כן אתם לא

קרא עוד »
פתרונות מימון לעסקים

הלוואה מהירה

פתרונות מימון לעסקים

התחברות ללקוחות קיימים