קרן מימון – כל מה שחשוב לדעת

יש היום בישראל לא מעט קרנות מימון אשר מוצעות על ידי המדינה וגופים פילנטרופיים ואחראים. המטרה של הקרנות הללו היא לקדם עסקים, לסייע לאוכלוסיות במצוקה, לעודד יזמות וכדומה. בכל אופן, חשוב לדעת כי קרן כזו מוצעות בתנאים הרבה יותר משתלמים ביחס להלוואה מהבנקים, כך שיהיה מדובר באופציה אטרקטיבית שרבים מכם ירצו לקחת בחשבון. אם תבחנו את האפשרות הזו ברצינות תוכלו לראות כי יתאפשר לכם להשיג הלוואה בתנאים פשוט מעולים.

הקרן לסיוע לעסקים קטנים

קרן מאוד נפוצה אשר מסייעת לעסקים קטנים עם מחזור של עד 22 מיליון שקלים היא הקרן לסיוע לעסקים קטנים שניתנת בערבות המדינה. זוהי קרן שמוצעת בהיקף של עד 70 אחוזים וסכום של בערך מיליון שקלים. כמו כן, היא מוצעת על ידי 3 בנקים שפועלים בשיתוף פעולה עם המדינה.

קרן לחברות סטרטאפ שעומדות בתנאים

במידה וישנה חברת סטרטאפ שהצליחה להשיג הלוואה גדולה ממשקיע פרטי, החברה תוכל לקבל מהמדינה הלוואה בגובה זהה, עד 5 מיליון ולשנתיים. בתנאים מאוד משתלמים. המטרה של הקרן היא לקדם את היזמות בארץ וקרנות מהסוג הזה נחשבות מאוד מועילות והן מאפשרות ליזמים לממש את מלוא הפוטנציאל שלהם.

קרן סיוע לעסקים בינוניים

קרן נוספות זוהי קרן לעסקים בינוניים עם מחזור של בין 22 ל – 100 מיליון שקלים בשנה. הקרן דומה לזו שמיועדת לעסקים גדולים אך היקפי ההלוואה שמוצעים על ידה הרבה יותר גדולים מן הסתם. זוהי קרן אשר מסייעת רבות לעסקים גדולים אשר נקלעו למשבר תזרים או קשיים פיננסיים אחרים. בעזרת הקרן הזו ניתן להשיג הלוואות גדולות במיוחד ותנאים מאוד נוחים.

בחירה בחברת הלוואות שמבינה את הלקוחות

דבר נוסף שתרצו לקחת בחשבון זה עצם היותכם בוחרים בשירותיה של חברת הלוואות אשר מבינה את הצרכים שלכם ויודעת להתייחס לכל צורך שלכם בכל הנוגע לנטילת ההלוואה. כלומר תצטרכו לפנות אל חברה כמו קפיטל אפ אשר מתמחה במתן הלוואות גדולות לעסקים, לחברות ולכל מטרה כמעט.

קפיטל אפ פתרונות מימון לעסקים מציעה ללקוחותיה את האפשרות לקחת מגוון רחב של סוגי הלוואות, בין אם מדובר על קרן מימון, הלוואה רגילה או הלוואה מקרנות, תוכלו להיות בטוחים כי יתאפשר לכם להשיג מענה פשוט מצוין וזאת אם תבחרו בקפיטל אפ. המומחים של החברה ידעו בדיוק כיצד להעניק לכם את ההלוואה המושלמת.

בחנו את רמת הסיכון של ההלוואה

אלו מכם שמעוניינים לקחת הלוואה גדולה כדי לקדם את העסק שלהם יהיו חייבים לוודא כי הם בוחרים לפנות אל חברה כמו קפיטל אפ אשר ניתן לסמוך על מה שהיא מציעה. הרי אחד הדברים החשובים ביותר שצריך לקחת בחשבון זה רמת הסיכון של ההלוואה. כל אחד מכם שיפנה אל קפיטל אפ יוכל להיות בטוח לגמרי שיתאפשר לו להשיג הלוואה שהוא באמת יוכל לעמוד בה וללא שום חשש. אז שימו לב כי אתם מודעים לעניין הזה ולא מתפשרים על כך ואף לא לרגע.

אך ורק בדרך זו תוכלו להיווכח כי יתאשר לכם להביא את החברה לשיאים חדשים ולהיות שקטים בכל הנוגע לתנאי ההחזר או גובה הריבית החודשית שאתם צריכים לשלם. הרי בוודאי תרצו להיות בטוחים כי מוצעת לכם הלוואה אשר מאפשרת לכם לקדם את העסק מתוך ידיעה כי אינכם עושים זאת בסיכון גבוה.

להיוועץ עם מומחי הלוואות של קפיטל אפ

דבר מאוד חשוב שתרצו להתייחס אליו זה עצם היותכם בוחרים לפנות אל מומחי ההלוואות של קפיטל אפ וזאת על מנת שהם יוכלו להתייחס לכל צורך שלכם ולהתאים לכם את ההלוואה הנכונה ביותר. המומחים של קפיטל אפ מנוסים בכל הנוגע להלוואות גדולות והם יוכלו לבחון היטב את יכולת ההחזר והצורך הספציפי שלכם ובהתאם לכך תוצע לכם ההלוואה המתאימה ביותר.

לאור זאת כדאי לכם לוודא כי אתם לא מתפשרים על הנושא וזאת כאשר אתם בוחרים ליצור קשר כבר בזמן הקרוב. כל אחד מכם שידע לעשות זאת יוכל לראות בבירור כי הדבר יסייע לו להשיג את ההלוואה שהוא כל כך צריך וזאת ללא שום פשרות בכל הנוגע לתנאים בהם היא מוצעת.

הרי עליכם לוודא כי אתם מבינים את הסוגיה הזו וזאת כאשר אתם מתייחסים לכל פרט קטן שיהיה קשור להלוואה שאתם מתכוונים לקחת.

שאלות ותשובות

הלוואה של קרן מימון מתאימה בצורה מושלמת לחברות וגופים גדולים אשר מעוניינים להשיג כסף בריבית מעולה ותנאים מאוד נוחים. היא מתאימה לעסקים קטנים, בינוניים, חברות וסטרטאפים. כמו אוכלוסיות שונות שזקוקות לעזרה, כדוגמת עולים חדשים. למעשה מרבית הקרנות מיועדות לעזרה לאותן אוכלוסיות מוחלשות או לעסקים ובמקרים מסוימים הם המקור הטוב ביותר ולעתים היחיד לפנות אליו.

הלוואות קרן מימון אשר ניתנת על ידי המדינה נחשבת להלוואה אשר מוצעת בתנאים הרבה יותר משתלמים, זאת כאשר בוחנים את הריביות וגובה ההלוואה שניתן לקבל, את האפשרות לדחות את תשלומי הקרן בחצי שנה ועוד.

במקרים מסוימים תצטרכו להחתים ערבים. במקרים אחרים מספיק להציג מסוגלות לעמוד בתנאי ההחזר של ההלוואה ולהציג הון אישי מספיק בחשבון. כמו כן תוכלו לשעבד נכס קיים כנגד הלוואה אם תרצו או כאמור קרנות מסוימות יבקשו החתמה של ערבים.

זה תלוי כמובן בסוג ההלוואה, גובה ההלוואה והמטרות שלה. לרוב ההלוואה מקרנות המימון תהיה אטרקטיבית יותר מבחינת ריבית ותנאי החזר ואף מבחינת בטוחות לקבלת ההלוואה. אולם הבחירה תהיה בהתאם למקרה הספציפי שלכם.

לתיאום פגישה עם נציג חייגו
077-2304968 או השאירו פרטים:

פתרונות מימון לעסקים

מידע נוסף.

יועצי משכנתאות

הדרך לבית היפה שלכם עוברת בהרבה מאוד כסף שצריך לשלם עליו, כי יוקר המחיה בישראל מוכר וגבוה מאוד, אולם לא

קרא עוד »

יועצי משכנתא

רק כאשר לקוחות הבנקים מספרים על החיסכון העצום שהם חסכו בתשלומי המשכנתא לאחר מחזור משכנתאות הם מבינים כמה היה חשוב

קרא עוד »

יועץ משכנתאות

מפתיע שדווקא בעסקה הגדולה של חייהם, ולמרות שמגלים מידע חדש בכל שנה על העלויות הגבוהות מדי של המשכנתא, רוכשי דירות

קרא עוד »

חיסכון במשכנתא

כששוק הנדל"ן עולה בחדות גבוהה כל כך כפי שקורה לאחרונה זה הזמן לשקול להקדים את ההתייקרות במחירים ולרכוש דירה. המשותף

קרא עוד »

משכנתא חדשה

כאשר זוג מסוים הולך לבנק כדי לבחון את האפשרות של משכנתא חדשה הדבר הראשון שהוא נחשף אליו הוא כמות גדולה

קרא עוד »

ייעוץ משכנתאות

תחום המשכנתאות הוא תחום רחב ידיים ובנוסף לכך גם ההלוואה הגדולה ביותר שאדם ממוצע לוקח בחייו. על כן אתם לא

קרא עוד »
פתרונות מימון לעסקים

הלוואה מהירה

פתרונות מימון לעסקים

התחברות ללקוחות קיימים