הלוואות לעסקים

כדי להקים או לתפעל עסק באופן שוטף צריך כסף. הכסף הוא דלק המטוסים של העסק שלנו, הוא זה שמניע את כל המחלקות בעסק ומאפשר את התפעול השוטף שלו. במקרים רבים נצטרך לחפש אחר הלוואות לעסקים וזאת כדי להשלים את הסכום הנדרש לנו להקמת העסק ולרווחה הכלכלית שלו שנה-שנתיים קדימה או לחילופין הלוואה שתסייע לנו לתפעול או שדרוג של עסק קיים. לא תמיד הכסף זמין עבורנו בחשבון הבנק ולכן נצטרך לגייס את הכסף באמצעות מקור מימון חיצוני בדמות הלוואה ועדיף כזו עם תנאים אטרקטיביים שנוכל לעמוד בהם.

החשיבות של הכסף בעסק שלנו:

ללא כסף לא תוכל לתפעל את העסק שלכם. הכסף משמש לרכישת ציוד, חומרי גלם, מוצרים, השכרת מקום, חשמל, ארנונה, מים, גז, משכורות לעובדים כמובן, תשלומים לספקים ועוד אינספור הוצאות שכל עסק דורש בהתאם לסוג העבודה בו. מרבית ההוצאות הללו מתקיימות בתחילת החודש עוד לפני שהתחלנו לעבוד בכלל וללא קשר לרמת ההכנסה בעסק. על כן, תצטרכו לדאוג לתזרים כלכלי מספיק גדול בחשבון שלכם לצורך התפעול השוטף של העסק וכמובן גם לגיבוי כלכלי בחודשים חלשים יותר מבחינת הכנסה.

הלוואה להקמת עסק:

חלק משירותי ההלוואות לעסקים ניתנים ליזמים המעוניינים בהקמת עסק, יש להם הון אישי התחלתי, אך חסר להם את יתרת הסכום הנדרשת להם להקמת העסק. תכנון כלכלי מקדים הנעשה על ידי בניית תוכנית עסקית מקצועית ומסודרות בליווי מאמן עסקי יעזרו לכם לתכנן נכון את העסק ב3-5 השנים הראשונות שלו ואיך לעבור את השנה הראשונה הקריטית מבחינה כלכלית עד שהעסק יתחיל להתייצב מבחינת קהל לקוחות והכנסה חודשית. סכום ההון האישי המינימלי ותנאי ההלוואה עשויים להשתנות בין קרן השקעות אחת לאחרת.

הלוואה לעסק קיים:

עסק קיים הזקוק להלוואה לעסק יכול להיות מ2 סיבות עיקריות: העסק נקלע למצב כלכלי לא טוב. הוא חייב כספים לספקים, שכירות, מיסים וההכנסה החודשית איננה מתקדמת לשום מקום ואין לבעל העסק ברירה אלא להגיש בקשה להלוואה כדי להמשיך לשרוד. על ידי קבלת כספי ההלוואה הוא ינסה להרים מחדש את העסק ולייצר הכנסה גבוהה יותר שתביא את העסק למצב של רווח. המקרה השני יהיה מקרה שבו בעל העסק מעוניין בשדרוג העסק (כמו למשל השכרת קומת משרדים נוספת או מעבר לחנות גדולה יותר או פתיחת סניף נוסף) ולשם כך הוא זקוק להלוואה שתסייע לו לקיים את ההתפתחות הזו. 

כמה אתם באמת צריכים?

יש לזכור כי נטילת הלוואה היא הוצאה נוספת שתצטרכו לעמוד בה. גם אם תנאי ההלוואה יהיו גמישים ותזכו לדחיית תשלומי הקרן בכמה חודשים (גרייס) עדיין יגיע הרגע שבו תצטרכו להתחיל להחזיר את תשלומי ההלוואה ולכן חשוב לקחת בחשבון תוספת להוצאה החודשית. מכאן אנו רוצים לבקש מכם שתיקחו הלוואה בסכום שאתם באמת צריכים או סביב אותו הסכום ולא תשתגעו מעבר ליכולות שלכם כי אז תתקשו לעמוד בהחזרי ההלוואה ותמצאו את עצמכם רודפים אחר הלוואות נוספות. 

תנאי ההלוואה, ריבית והחזר חודשי:

בעת נטילת הלוואה לעסק צריך לבחון מספר פרמטרים חשובים, החל מהסכום לו אנו זקוקים בהלוואה ועד גובה הריבית וההחזר החודשי. ההחזר החודשי של ההלוואה תיחשב לכם כהוצאה חודשית נוספת, קבועה, עד אשר תשלימו את החזר ההלוואה. על כן חשוב מאוד לוודא מראש את תנאי ההלוואה. גובה ההחזר החודשי בנוי מסך ההלוואה, הריבית ופריסת התשלומים של החזרי ההלוואה. במקרים מסוימים עוד תוכלו להתמקח על גובה הריבית ואורך תקופת ההחזר אולם אצל מרבית הקרנות ובתי ההשקעות הטווח הוא די קבוע להלוואות שהן מספקות. כדי להיות בטוחים יותר בתנאים ובחישובי ההחזר החודשי צרו עמנו קשר בחברת Capital Up ונשמח להציע לכם את ההלוואה המתאימה לכם בתנאים אטרקטיביים במיוחד.

טיפים לנטילת הלוואה חכמה שבאמת תסייע לכם:

  • קחו הלוואה בסכום שאתם צריכים והשתדלו לא להתפזר עם הלוואות גדולות שיכניסו אתכם למצב כלכלי בעייתי.
  • חשבו מראש את ההחזר החודשי השוטף שלכם וודאו שאתם יכולים לעמוד בו במסגרת תכנון ההכנסות וההוצאות של העסק שלכם.
  • קחו הלוואה רק מגוף המורשה מטעם משרד האוצר להעניק הלוואות כחוק.
  • בדקו מספר אפשרויות הלוואה בתנאים שונים ובחרו את המתאים לכם ביותר.

הלוואה בערבות המדינה או הלוואה מסוג אחר?

הלוואה בערבות המדינה היא הלוואה שבה אתם מבקשים את ערבות המדינה להלוואה שלכם (במקום להחתים ערבים בדרך כלל), כאשר יש קרנות שונות המשתפות פעולה עם המדינה לטובת קידום ופיתוח עסקים בישראל. היתרון בהלוואות אלו תהיה בריבית הנמוכה שלהם בדרך כלל. ברוב המקרים תוכלו אף ליהנות מגרייס של חצי שנה בתשלומי הקרן. נדרש כמובן הון אישי כדי לקבל הלוואה זו, שכן בדרך כלל הוא יעמוד על כ-30% מסך ההלוואה שתבקשו. אנו בחברת Capital UP פתרונות מימון לעסקים נוכל לסייע לכם בקבלת הלוואה לעסק בערבות המדינה או דרך גופי אשראי וקרנות באופן ישיר. צרו עמנו קשר באתר או בטלפון ונשמח לעמוד לשירותכם.

שאלות ותשובות

ישנם מספר גופים בישראל המספקים הלוואות כחוק: הבנקים, חברות אשראי, חברות ביטוח, חברות מימון, קרנות שונות ועוד. אנו בקפיטל אפ מתמחים בכל סוגי ההלוואות הגדולות לעסקים ונשמח לתת לכם הצעות אטרקטיביות להלוואה אותה אתם צריכים.

במקרה של עסק חדש תידרש תוכנית עסקית לצורך הגשת הבקשה להלוואה. במידה ומדובר בעסק קיים הרי שכל מקרה לגופו ובהתאם לנתוני העסק ואפיון הבקשה של הלקוח.

חברת קפיטל אפ מסייעת לעסקים בקבלת הלוואות בסכומים גדולים. בדרך כלל הסכומים נעים בין מאות אלפי שקלים למיליוני שקלים. לחברות גדולות ניתנות גם הלוואות עד 50 מיליון שקלים.

זה תלוי כמובן בסוג ההלוואה. תשובה אודות הבקשה ניתנת בדרך כלל תוך מספר ימים ובהתאם לגוף אליו מוגשת הבקשה.

לתיאום פגישה עם נציג חייגו
077-2304968 או השאירו פרטים:

פתרונות מימון לעסקים

מידע נוסף.

יועצי משכנתאות

הדרך לבית היפה שלכם עוברת בהרבה מאוד כסף שצריך לשלם עליו, כי יוקר המחיה בישראל מוכר וגבוה מאוד, אולם לא

קרא עוד »

יועצי משכנתא

רק כאשר לקוחות הבנקים מספרים על החיסכון העצום שהם חסכו בתשלומי המשכנתא לאחר מחזור משכנתאות הם מבינים כמה היה חשוב

קרא עוד »

יועץ משכנתאות

מפתיע שדווקא בעסקה הגדולה של חייהם, ולמרות שמגלים מידע חדש בכל שנה על העלויות הגבוהות מדי של המשכנתא, רוכשי דירות

קרא עוד »

חיסכון במשכנתא

כששוק הנדל"ן עולה בחדות גבוהה כל כך כפי שקורה לאחרונה זה הזמן לשקול להקדים את ההתייקרות במחירים ולרכוש דירה. המשותף

קרא עוד »

משכנתא חדשה

כאשר זוג מסוים הולך לבנק כדי לבחון את האפשרות של משכנתא חדשה הדבר הראשון שהוא נחשף אליו הוא כמות גדולה

קרא עוד »

ייעוץ משכנתאות

תחום המשכנתאות הוא תחום רחב ידיים ובנוסף לכך גם ההלוואה הגדולה ביותר שאדם ממוצע לוקח בחייו. על כן אתם לא

קרא עוד »
פתרונות מימון לעסקים

הלוואה מהירה

פתרונות מימון לעסקים

התחברות ללקוחות קיימים