הלוואות גדולות

בואו נחשוב על התקופה שאנחנו חיים בה ומאפשרת לנו ליהנות ממשאבים כספיים כמעט בלתי מוגלים לעשות כל מה שאנחנו רוצים. הזמינות של הלוואות גדולות להקים עסק או להציג לבנק הון התחלתי כדי לקנות בית רבה יותר מאשר בעבר ולכן גם מאפשרת לנו יותר גמישות בחיים שלנו. בתקופה שבה אנחנו מחויבים לצרכנות נבונה חשוב גם להבין שזה דורש יותר אחריות מצד הפונים לקחת הלוואה, אבל גם יכול לפתוח אין ספור אפשרויות לבנות משהו משלכם ולהרוויח ממנו. הזדמנות כזאת היא להקים עסק ומיזם כלשהו בתקופה שבה אפשר למצוא מימון נוח להחזר. זאת סיבה טובה לקחת הלוואה משמעותית באמת כדי להגשים חלום.

הלוואות גדולות למטרת עסקים ויזמות

הלוואות גדולות לוקחים במצבי חירום או בזמן משבר, כמו השנים האחרונות שבהן הכלכלה לא הייתה יציבה והבטיחה ודאות. זה חייב אנשים רבים להתנהל אחרת לגמרי ולכן גם אפשר לדבר היום על הלוואות גדולות להגשמת תכניות מבטיחות יותר בקלות. אם פעם הכסף לא בא בקלות והיה סגור בבנקים ובגופים הגדולים, הפתיחה של התחום גם לשחקנים פרטיים וגמישים יותר להציע הלוואות מאפשרת ליותר אנשים להוציא לפועל את היזמות שלהם. רעיונות גדולים מחייבים התייחסות בהתאם ואנחנו לא נקראים אומת הסטרט אפ לחינם. זה נכון שיש לנו הרבה יותר יצירתיות והעזה אבל זה גם דורש גישה יותר מקצועית מבחינה עסקית לבניית עסק ומיזם חדש. היום לא פותחים עסק בעזרת הלוואה ללא תכנית עסקית ובדיקת היתכנות כלכלית ואם עברתם את כל זה בהצלחה יש לכם סיבה טובה לגשת לגוף כמו שלנו לבקש הלוואה. בחברת Capital Up בודקים כל חלום עסקי כזה ברצינות ומתייחסים אליו בכל הכבוד כמנוע עסקי מבטיח. הרי ההימור יכול להיות מוצלח לכולם כאשר עסק כזה יתחיל להניע את הכלכלה בישראל וחוזר חלילה.

מה צריך לחשוב עליו כשרוצים להקים עסק ולקחת הלוואה?

אם אין לכם מושג בעסקים הכי טוב לקחת יועץ ומלווה עסקי שיעזור לכם לכתוב תכנית עסקית ולקבץ את כל המשאבים שנחוצים לכם. הקמת עסק דורשת גם חשיבה מעשית מאוד וצמודה למציאות. השראה וחלום הם חשובים מאוד אבל ללא בדיקת השוק והמתחרים שלכם, וללא מציאת המקום שבו תקימו את העסק ושאר הבדיקות שנדרשות לכם לגיסו אנשי מקצוע, לא תוכלו אפילו לבקש הלוואה למימון החזון הזה. הכל חייב להיות מגובה בכל הבדיקות והנתונים שתומכים בתכנית העסקית שלכם, כשתוכיחו שאתם גם האנשים המתאימים. זה נכון עוד יותר אם אתם בונים מיזם על בסיס רעיון או פטנט שהזכויות לו אמורות להיות שלכם. אחד המשפטים הנכונים ביותר בנוגע לאנשי עסקים הוא שהם צריכים להתנהג כבר היום כמו בעלי העסק שהם רוצים להיות מחר. אם ישבתם עם עצמכם והכנתם רשימה של כל מה שעשוי לעזור לכם בבקשת הלוואה, קחו בחשבון שתצטרכו לעמוד בתכנית החזר התשלומים וגם להעמיד כנגד ההלוואה את הערבים או הבטוחות שאפשר להשתמש בהן לצורך זה.

הלוואות לעסקים קטנים

עסקים קטנים שכבר הוקמו והם מתקשים בגלל בעיות ניהול נכון או בגלל משבר כלכלי ומה שנקרא כוח עליון הם עסקים שיש להם תקווה ויש להם אפשרות להיעזר בהלוואה כל עוד הם יכולים להוכיח שיוכלו להבריא את העסק שלהם אם יקבלו את ההזדמנות ואת ההלוואה הנחוצה להם. בחברת Capital Up פתרונות מימון לעסקים מכירים את כל סוגי המשברים העסקיים ולכן גם יודעים לזהות כשעסק הוא בעל סיכויי הבראה טובים ויכולת לעלות על דרך המלך אם יקבל תכנית הבראה ויממש אותה. החובה להפיק לקחים בזמן הסערה ואחריה היא הבסיס לכל הסכמה לתת הלוואה לעסק שרוצה לחזור לדרך המלך וגם עושה הכל כדי להגיע לשם. עסקים הם באמת הלקוחות הטובים ביותר משום שכל עוד הם עובדים ומרוויחים כסף אפשר לסמוך על התנועה הזאת ועל התכניות של בעלי העסק להמשיך להניע אותו. לכן הם גם יוכלו לקחת הלוואות גדולות ככל שיוכלו לשכנע את המלווים בכך. קחו לדוגמה עסק מזון ששבת בגלל הקורונה אבל מצא דרך יצירתית להמשיך לעבוד, או עצמאי שראה שהגיע לסוף הדרך בתחום שלו אבל הוא עדיין יזם בנשמה ויודע שיש לו עוד מה לתרום ולכן עשה הסבה מקצועית לתחום חדש שבו הוא יכול לפרוח ולהרוויח לא פחות. כל אלה הם לקוחות ראויים וסבירים של חברות המימון הפרטי החוץ בנקאי.

מי יכול לקחת הלוואה להגשמת חזון עסקי?

כאמור, בחברת Capital Up כבר זיהו את היזמים הנחושים שיודעים שיש להם יותר מרעיון ומביטחונות כנגד הלוואות גדולות. כל מי שמוכיח שהוא עמד בהתחייבויות שלו בעבר גם כעצמאי וגם כשכיר, שיש לו תכניות מבוססות והגיוניות ותכנית עסקית מסודרת, שיש לו את הכישורים המקצועיים וכל מה שנחוץ כדי להקים עסק ולהריץ אותו, הוא בוודאי מועמד טוב לקחת הלוואה, בכפוף לקריטריונים. זה יכול להיות הפתח שלכם לקריירה ארוכה ומצליחה של בעל חברה וזה יכול להציל את העסק שלכם אם תוכיחו את כישורי הניהול שלכם.

שאלות ותשובות

התהליך הינו פשוט מאוד: יוצרים עמנו קשר באתר או בטלפון, מעדכנים את הנציג בפרטי ההלוואה שאתם זקוקים לה ואנו פותחים לכם תיק לקוח. אנו מגישים את בקשת ההלוואה לגופים הרלוונטיים עם הסיכוי הגבוה ביותר לאישור ההלוואה שלכם ומסייעים לכם למצוא גוף מימון חוץ בנקאי שיספק לכם את ההלוואה שאתם צריכים.

בדרך כלל הריבית תהיה נמוכה יותר וההחזר יהיה לאורך תקופה ארוכה יותר קשה מדובר בהלוואות גדולות. לעומת זאת יותר קשה לקבל אותן.

במידה ומדובר בהלוואה לכל מטרה זה יוגדר כך מלכתחילה ובהתאם לשעבוד נכסים קיימים או החתמת ערבים, בדיקת כושר ההחזר שלכם וכד'- תוכלו לקבל את ההלוואה ולעשות עם הכסף מה שתרצו. במידה וההלוואה מיועדת לרכישת נכס למשל הרי שאתם מחויבים ברכישת הנכס שיהיה משועבד לטובת הגוף המלווה עם ההחזר המלא של ההלוואה.

לפיתוח או קידום עסק, לרכישת נדל"ן, לרכישת דירה למגורים ועוד.

לתיאום פגישה עם נציג חייגו
077-2304968 או השאירו פרטים:

פתרונות מימון לעסקים

מידע נוסף.

יועצי משכנתאות

הדרך לבית היפה שלכם עוברת בהרבה מאוד כסף שצריך לשלם עליו, כי יוקר המחיה בישראל מוכר וגבוה מאוד, אולם לא

קרא עוד »

יועצי משכנתא

רק כאשר לקוחות הבנקים מספרים על החיסכון העצום שהם חסכו בתשלומי המשכנתא לאחר מחזור משכנתאות הם מבינים כמה היה חשוב

קרא עוד »

יועץ משכנתאות

מפתיע שדווקא בעסקה הגדולה של חייהם, ולמרות שמגלים מידע חדש בכל שנה על העלויות הגבוהות מדי של המשכנתא, רוכשי דירות

קרא עוד »

חיסכון במשכנתא

כששוק הנדל"ן עולה בחדות גבוהה כל כך כפי שקורה לאחרונה זה הזמן לשקול להקדים את ההתייקרות במחירים ולרכוש דירה. המשותף

קרא עוד »

משכנתא חדשה

כאשר זוג מסוים הולך לבנק כדי לבחון את האפשרות של משכנתא חדשה הדבר הראשון שהוא נחשף אליו הוא כמות גדולה

קרא עוד »

ייעוץ משכנתאות

תחום המשכנתאות הוא תחום רחב ידיים ובנוסף לכך גם ההלוואה הגדולה ביותר שאדם ממוצע לוקח בחייו. על כן אתם לא

קרא עוד »
פתרונות מימון לעסקים

הלוואה מהירה

פתרונות מימון לעסקים

התחברות ללקוחות קיימים