הלוואות גדולות לטווח ארוך

הלוואות הפכו להיות מקור מימון לרבים בגלל צרכים שונים שבהם נתקלים, ולכן גם יש יותר מקורות מימון שמציעים הלוואות גדולות לטווח ארוך. הבנקים הם כבר מזמן אינו ההעדפה הראשונה של לווים לפנות אליהם מכמה סיבות ולכן יש לכם אפשרויות נוספות וכדאיות יותר מחוץ לבנק. לא משנה מהי המטרה שבגללה אתם לוקחים הלוואה, חשוב לדעת עליה כמה שיותר כדי לקחת אותה מהגוף האמין והמהימן ביותר שמציע לכם אותה.

מה התחדש בתחום ההלוואות?

שנים רבות טענו בפנינו שאי אפשר כמעט לקבל הלוואות בבנק משום שצריך לעמוד בתנאים מאוד נוקשים לשם כך. מלבד משכנתאות, הלוואות לא היו מוצר פיננסי נפוץ כל כך וצריך היה להציג מטרה מאוד משכנעת כמו אירוע משפחתי, לימודים או רכישת רכב על מנת לקב אותה. היום, כשיש כל כך הרבה הזדמנויות להשקעה, לבניית עסק, לקניית נכס נדל"ן, לנסיעות מיוחדות ולמטרות שונות שנראות ראויות ובנות השגה, אנחנו נוטים לקחת יותר הלוואות. למעשה, שוק ההלוואות התפתח עד כדי כך שכבר שנים רבות לא רק הבנקים נותנים אותן ללווים אלא יש גם גופים רבים וחוץ בנקאיים שאושרו על ידי בנק ישראל והמפקח על הבנקים לצורך מתן הלוואות. זה לא אומר שהכסף הזה מחולק הפקר וללא תנאים ובטוחות, אבל זה אומר שקל הרבה יותר לקבל אותו מבלי להתחנן לבנק ומבלי להגביל את המסגרת והאשראי שלכם בגלל הלוואה כזאת. על השינויים הרבים בתחום הזה הסברים להלן.

מה חיוני לדעת על הלוואות?

הלוואות אינן זולות בהכרח ובמיוחד אצל מי שדירוג האשראי שלו לא הכי גבוה. אבל גם הוא יוכל לקבל הלוואה לצורך סגירת חובות או מטרות דחופות כמו טיפולים או יציאה ממשבר כלשהו, אם יציג מספיק בטוחות ואם יחתום על החזרים בריבית גבוהה יותר. נשאלת השאלה, אם כך, למה עדיף לקחת הלוואה במקומות כאלה? משום שהתנאים שמאפשרים לכם לקחת אותן מחמירים פחות מהבנקים משום שבעסקים כאלה הלוואות והריבית שנגבית עליהן היא העסק העיקרי שלהם ולכן הם מסכנים פחות את הכספים של לקוחות הבנק, עסקיים ופרטיים. כלומר, הגמישות של גופים חוץ בנקאים כמו חברות ביטוח, חברות אשראי, בתי השקעות וקרנות פנסיה גדולה יותר במיוחד אם יש לכם אפשרות להעמיד כנגדן את הכספים שכבר צברתם שם ויש לכם עבר נקי מבחינת התיעוד הפיננסי והדירוג הכללי שלכם. עם זאת, מומלץ לנהוג בתבונה לפני שממהרים לקחת הלוואה וההסברים בהמשך.

מתי זקוקים להלוואה גדולה?

כשמדברים על הלוואה גדולה מדברים על מאות אלפי שקלים שההחזר שלהם צריך להתפרס על פני תקופה ארוכה. רק במקרים מעטים יהיו מי שיוכלו להבטיח החזר מהיר יותר ולכן יימנעו מפריסה גדולה כזאת. בכל מקרה, הלוואות גדולות לטווח ארוך נוחות מאוד משום שהן מבטיחות שקט נפשי למי שלוקח אותן אם למטרת תשלום על מטרות חירום חשובות ובין אם למטרות כמו הקמת עסק, במקום משכנתא שנייה, עזרה לקרוב משפחה, תשלום על חובות שהצטברו בגלל מקרים מיוחדים או כל מטרה אחרת. חשוב להשיג הלוואה כזאת אצל מי שיכול להבטיח לכם שהמסלול הארוך ישתלם גם לכם ומהבחינה הזאת יש בישראל כמה וכמה גופים שיכולים לעזור לכם בכך.

ערבויות והלוואות

דירוג האשראי שלנו זמין לכל אחד וכך אפשר לברר אם אנחנו בחברת Capital Up פתרונות מימון לעסקים יכולים להיות לקוחות טובים לבנק או לכל צורך אחר. זה לא בהכרח מונע לקבל את ההלוואה אבל חייבים להעמיד מולה ערבויות מצוינות כדי לקבל אותה. חברות מימון פרטיות מרוויחות את המחיה שלהן מאחוזי הריבית ולכן לקוח כזה ישלם יותר ריבית למרות ניסיונות מיקוח. זה עניים פשוט של לקיחת סיכון למרות כל הרצון הטוב לעזור. הפריסה הארוכה לשנים רבות היא זאת שמבטיחה את האפשרות לקבל הלוואה כי זה גם מקל על הלווה להצליח להחזיר את התשלומים וזה מבטיח למלווים את הריבית ואת התשלום על הסיכון שהם לוקחים. מה שעשוי לסייע לכם הוא הנכסים והביטחונות שאתם יכולים להציג כנגד לקיחת ההלוואה אבל אז זה אומר שאתם מתחייבים לשלם אותה עד תום כדי לא לאבד את הנכס הזה. מומלץ לבדוק היטב כל מה שאתם יכולים להשתמש בו ולמפות את הנכסים שלכם על מנת לקבל זאת. לא תמיד רצוי לשעבד דירה או בית לכך אבל אם אין ברירה ואתם חייבים לגייס את המזומנים עליכם לחשוב גם על האפשרות הזאת.

כיצד לקחת הלוואה?

בלי קשר לחברה זו או למה שעומד בפניכם, הלוואות גדולות לטווח ארוך הן בדרך כלל בסכומים שעליהם חובה להתמקח וגם לעשות סקר שווקים. יש לכם אפשרויות רבות לקחת הלוואה מהקרן שבה אתם חוסכים לפנסיה אבל אם אתם יודעים שזה לא מתאים לכם מסיבות שונות, מומלץ לבחור בגוף מימון חוץ בנקאי שלא יקלקל לכם את מסגרת האשראי ואת הדירוג שלכם בבנק, במיוחד כאשר מדובר במי שמתחייב לתקופה ארוכה מאוד. 

שאלות ותשובות

אורך ההחזר תלוי בגוף המלווה. בדרך כלל הלוואות גדולות לטווח ארוך יהיו להחזר של 7-10 שנים ואפילו עד 15 שנים.

אנו בחברת קפיטל אפ נוכל לסייע לכם בקבלת הלוואות גדולות החל מ100 אלף שח ועד הלוואות בגובה מיליונים. בהתאם לסוג ההלוואה שאתם צריכים ולצורך שלה כמובן.

יש לוודא שאכן מדובר בגוף בעל אישור משרד האוצר המאפשר להעניק הלוואות בצורה חוקית במדינת ישראל.

חלק מגופי המימון עשויים להסכים להעניק גרייס של 3 עד 6 חודשים על קרן ההלוואה. כדאי לברר זאת מול הנציג שלנו.

לתיאום פגישה עם נציג חייגו
077-2304968 או השאירו פרטים:

פתרונות מימון לעסקים

מידע נוסף.

יועצי משכנתאות

הדרך לבית היפה שלכם עוברת בהרבה מאוד כסף שצריך לשלם עליו, כי יוקר המחיה בישראל מוכר וגבוה מאוד, אולם לא

קרא עוד »

יועצי משכנתא

רק כאשר לקוחות הבנקים מספרים על החיסכון העצום שהם חסכו בתשלומי המשכנתא לאחר מחזור משכנתאות הם מבינים כמה היה חשוב

קרא עוד »

יועץ משכנתאות

מפתיע שדווקא בעסקה הגדולה של חייהם, ולמרות שמגלים מידע חדש בכל שנה על העלויות הגבוהות מדי של המשכנתא, רוכשי דירות

קרא עוד »

חיסכון במשכנתא

כששוק הנדל"ן עולה בחדות גבוהה כל כך כפי שקורה לאחרונה זה הזמן לשקול להקדים את ההתייקרות במחירים ולרכוש דירה. המשותף

קרא עוד »

משכנתא חדשה

כאשר זוג מסוים הולך לבנק כדי לבחון את האפשרות של משכנתא חדשה הדבר הראשון שהוא נחשף אליו הוא כמות גדולה

קרא עוד »

ייעוץ משכנתאות

תחום המשכנתאות הוא תחום רחב ידיים ובנוסף לכך גם ההלוואה הגדולה ביותר שאדם ממוצע לוקח בחייו. על כן אתם לא

קרא עוד »
פתרונות מימון לעסקים

הלוואה מהירה

פתרונות מימון לעסקים

התחברות ללקוחות קיימים