הלוואה ל-10 שנים

במשך שנים רבות אנשים התרגלו לחיות עם משיכת יתר אדירה, צריכה לא מבוקרת ועוד התנהלות לא נכונה עם כספים, עד שהגיעה הקורונה וטרפה את הקלפים. היא הבהירה לאנשים שהכלכלה לא כל כך בטוחה וודאית, שאי אפשר לסמוך גם על מקום עבודה שנחשב בטוח ונדיב כי הכל משתנה ויש פרמטרים שחובה לקחת בחשבון. בתוך כל זה, אנשים התחילו לשים לב לזמן ולכספים שלהם ולהעריך מחדש את מה שהם יכולים לעשות כדי להבטיח לעצמם חיים טובים ונכונים יותר כלכלית. 

מה אתם צריכים לדעת על משק הבית שלכם?

זה לא משנה אם אתם זוג צעיר, משפחה עם ילדים גדולים או יחידים שחיים לבד כבר שנים רבות ובעלי עבודה קבועה, קריירה ותכניות לעתיד. אם אין לכם מושג מה קורה במשק הבית שלכם כלכלית, אתם לא יודעים כמה כסף יש לכם בבנק ובגופים פיננסיים אחרים או כמה חובות והתחייבויות יש לכם, לא תוכלו להיות מוכנים לעתיד ולהבטיח לעצמכם חיים נוחים עם הכנסות שאתם חסכתם כל החיים. איך זה מתקשר להלוואות? רוב האנשים חיים היום באשראי, והוא מגיע בצורת אוברדראפט או התחייבויות בכרטיס האשראי ובהוראות קבע בתשלומים שונים, ממשכנתא ועד תשלומים על הרכב, לתכנית לימודים, לטיולים וחופשות ועוד. הגיע הזמן לעשות סדר בכל מה שיש לכם ולבנות נכון את תיק הנכסים שלכם. מבלי לדעת מה יש לכם לא תדעו על מה לעבוד וכיצד לתכנן את העתיד. זה הרגע להתחיל להסתכל במספרים כי הם צודקים תמיד.

לעשות סדר בהתחייבויות

אין כמעט אדם ללא חובות, כאמור, אבל אנחנו חיים בתקופה שבה זה נשמע ראוי ורצוי אלא אם כן מגיע רגע של משבר כלכלי ועולמי שמטלטל אותנו ומכריח אותנו להבין שחובה להשתנות. כדי לעשות סדר צריך אומץ לשנות ולכן הדבר הראשון הוא לקחת דף ולהתחיל לסכם את המספרים, לראות בדיוק כמה אתם חייבים בצירוף כל ההתחייבויות. זה אומר שגם אם נדמה לכם שאתם "רק" במינוס מסוים, תופתעו לדעת שאתם נמצאים בחוב הרבה יותר גדול. אצל כמה מכם חלק מהחוב פרוס לעשרות שנים בגלל המשכנתא וחלק לפחות בגלל האשראי שלכם, או שכר לימוד או רכב. אתם צריכים לצרף את כל הסכומים לאוברדראפט שלכם ולראות לנגד עיניכם שחור על לבן בדיוק כמה אתם חייבים וכמה כסף יש לכם בחשבונות החיסכון, העובר ושב והשקעות. כל זה ייתן לכם תמונה מלאה שתהיה ללא ספק קצת יותר מדאיגה ממה שחשבתם. 

לצמצם חובות כדי לחסוך

רובנו יכולים להחזיר חובות אבל זה מונע מאתנו לחסוך ולכן צריך למתוח את הקו ולהתחיל לשנות סדרי עדיפויות. זה קורה משום שאנחנו חיים בחברה שעד לא מזמן חשבנו שיש בה תמיד עבודה כלשהי אבל עכשיו הגיע הזמן בדוק מה אפשר לשלם קודם, לקבל ריביות טובות יותר, לאחד הלוואות וחובות ולשלם בלוח זמנים שיאפשר לכם לעשות תכניות נוספות. חלק מזה עשוי לכלול החזרת חובות בצורה הרבה יותר נוחה וזולה מבחינת ריבית, וזה נקרא פריסת תשלומים של הלוואה ל-10 שנים כך שתוכלו להחזיר חובות וליישר את הקו כדי להתחיל לחסוך. חברת Capital Up, למשל, מתמחה בטיפול בהלוואות גדולות בסכומים משמעותיים. מדובר בהלוואה בהיקף שבאמת צריכים כדי לסדר את כל החובות אחת ולתמיד, להחזיר לבנק ולסגור את החובות באשראי, ליישר קו בחשבון העובר ושב ולהתחיל לצרוך בצורה נכונה יותר כדי לא לצבור חובות נוספים.

יתרונות של הלוואות חוץ בנקאיות

מאז שבנק ישראל עשה רפורמה בשוק ההון ופתח את התחום של ההלוואות וההשקעות לשחקנים נוספים, התחרות מגבירה את ההזדמנויות שיכולות להיות לכם. זה מתאים למי שרוצה הלוואה גדולה ולא בטוח שיקבל בבנק, וזה נכון למי שלא רוצה לקחת הלוואה בבנק משום שזה יגביל לתקרה מסוימת את מסגרת האשראי שלו ממילא. סכומי כסף נוספים שמגיעים אליכם בצורות אחרות מגופים חוץ בנקאיים פוטרים אתכם גם מהתלות הגדולה בבנק שלכם, כך שתוכלו להעמיד להם תנאים ולא להפך. כוח המיקוח שלכם גדל כשהם רואים שאתם לקוחות טובים ומוערכים בגוף כזה שמוכן לתת לכם הלוואה גדולה, ובכך אתם משפרים גם את הסיכוי לקבל תנאים טובים יותר לאשראי שלכם.

איך לבדוק את ההלוואה?

לפני שאתם לוקחים הלוואה, רצוי תמיד לבדוק בגופים שונים מה מציעים לכם מבחינת ריבית ומסלול פריסה. הלוואה ל-10 שנים היא הלוואה רצינית אבל הרבה פחות ארוכה ממשכנתא. כלומר, אפשר לעמוד בזה אם זה מיועד לשיפור המצב הבנקאי שלכם והפיננסי. חשבו על כל מה שאתם יכולים לעשות עם זה כדי להחזיר חובות ולחסוך עוד כסף לפנסיה או לקנות בית משלכם. גם זה חלום שכדאי לעבוד עליו עם הזמן כדי שתוכלו להצדיק את לקיחת ההלוואה. תכניות פיננסיות עושים לאחר השוואת מחירים וסקר בנקים וגופים פיננסיים ומוודאים שזה באמת גוף בטוח ואחראי שמוסמך על ידי בנק ישראל לתת הלוואות לכל מי שצריך.

שאלות ותשובות

בדיקת הזכאות מתבצעת אצלנו בחברה לאחר הגשת המסמכים הרלוונטיים וסוג ההלוואה הנדרשת. לפרטים נוספים כדאי לפנות לנציגנו באתר או בטלפון ונשמח לעמוד לשירותכם.

זה תלוי בסוג ההלוואה ובכושר ההחזר של הלוואה. חברת קפיטל אפ מספקת הלוואות בגובה מאות אלפי שקלים ואף מיליוני שקלים. איננו מספקים הלוואות קטנות.

הרכב מאבד מערכו בכל שנה ולכן בדרך כלל הוא לא יספיק לקבלת הלוואה גדולה ופריסת התשלומים ל10 שנים.

יוצרים עמנו קשר באתר או בטלפון ונשמח לפתוח את תיק הבקשה שלכם ולהדריך אתכם במסמכים הנדרשים בהתאם לסוג ההלוואה שלכם.

לתיאום פגישה עם נציג חייגו
077-2304968 או השאירו פרטים:

פתרונות מימון לעסקים

מידע נוסף.

יועצי משכנתאות

הדרך לבית היפה שלכם עוברת בהרבה מאוד כסף שצריך לשלם עליו, כי יוקר המחיה בישראל מוכר וגבוה מאוד, אולם לא

קרא עוד »

יועצי משכנתא

רק כאשר לקוחות הבנקים מספרים על החיסכון העצום שהם חסכו בתשלומי המשכנתא לאחר מחזור משכנתאות הם מבינים כמה היה חשוב

קרא עוד »

יועץ משכנתאות

מפתיע שדווקא בעסקה הגדולה של חייהם, ולמרות שמגלים מידע חדש בכל שנה על העלויות הגבוהות מדי של המשכנתא, רוכשי דירות

קרא עוד »

חיסכון במשכנתא

כששוק הנדל"ן עולה בחדות גבוהה כל כך כפי שקורה לאחרונה זה הזמן לשקול להקדים את ההתייקרות במחירים ולרכוש דירה. המשותף

קרא עוד »

משכנתא חדשה

כאשר זוג מסוים הולך לבנק כדי לבחון את האפשרות של משכנתא חדשה הדבר הראשון שהוא נחשף אליו הוא כמות גדולה

קרא עוד »

ייעוץ משכנתאות

תחום המשכנתאות הוא תחום רחב ידיים ובנוסף לכך גם ההלוואה הגדולה ביותר שאדם ממוצע לוקח בחייו. על כן אתם לא

קרא עוד »
פתרונות מימון לעסקים

הלוואה מהירה

פתרונות מימון לעסקים

התחברות ללקוחות קיימים