גיוס הון לחברה

התהליך של גיוס הון לחברה מתחיל ונגמר בהכנה של תוכנית עסקית מקיפה ומפורטת, ובמידת הצורך הכנה של פרזנטציה למשקיעים הפוטנציאליים. הדרך הנפוצה ביותר לגיוס הון התחלתי הוא בעזרת הבנקים, אם כי יש אנשי עסקים שנאלצים להתמודד לעתים עם סירוב של הבנק לתת להם הלוואה גדולה לפתיחת החברה.

במקרה שבו נאלצים להתמודד עם סירוב מהבנק לקבל הלוואה לחברה, ניתן לפנות אל חברת פיננסים חיצונים שעוסקת במתן הלוואות, כמו Capital Up. אנו נדע להעניק לכם הלוואה שתעמוד בדרישות העסקיות שלכם ותאפשר לכם לצאת לדרך עם הפרויקט העסקי, כך שלא תצטרכו לעצור אך ורק בגלל מחסור בהון ראשוני.

מדוע לקחת הלוואה מחברת Capital Up?

אם אתם נאלצים להתמודד עם סירוב מהבנק לתת לכם הלוואה גדולה, אל תאמרו נואש ותזכרו שאתם יכולים לבחור בדרך פשוטה יותר לקבל את ההלוואה שאתם מייחלים לה – פשוט פנו אל חברת Capital Up ואנו נציע לכם הלוואה לעסקים בתנאים משתלמים ומבלי להעמיד להקשות עליכם במתן ההלוואה ולהציב קריטריונים שלא תצליחו לעמוד בהם.

אנו דוגלים בגמישות ומתן שירות מותאם אישית לכל לקוח כאשר אנו מעניקים הלוואות גדולות. כך שבין אם תבחרו לקחת הלוואה של 100 אלף ₪ ובין אם 400 אלף ₪, אנו נדאג לסייע לכם בהתאמה של גובה ההלוואה, ההחזר החודשי והריבית בהתאם ליכולות הפיננסיות שלכם.

תוכלו להתייעץ עם הצוות המנוסה של החברה על מנת לשמוע על האפשרויות השונות שעומדות בפניכם לקבלת הלוואה בתנאים משתלמים ומבלי להסתבך מול הבנקים. כך שאם אתם רוצים להוציא את העסק שלכם לדרך כבר בזמן הקרוב, זוהי בוודאי תהיה הדרך הטובה ביותר עבורכם לעשות זאת, ומבלי להתעכב כלל וכלל.

הלוואה ללא צורך בהצגת בטוחות נרחבים

הבטוחות שהצגתם לבנק לא עמדו בדרישות שלכם, וכעת אתם נאלצים להתמודד עם סירוב למתן הלוואה גדולה? גיוס הון ראשוני לחברה זו בוודאי משימה שיכולה להיות לא פשוטה, וזאת במיוחד אם מנסים לקבל את ההלוואה מהבנק. אם אתם לא רוצים לעכב את הקמת החברה שלכם, זה בוודאי יהיה חשוב שתבחרו בפתרון הולם ומהיר לגיוס הון משמעותי בתוך פרק זמן קצר.

במקום להיות מקובעים ולבחור אך ורק בפתרון של גיוס הון דרך הבנקים, אשר מתבססים ובראש ובראשונה על הביטחונות שתוכלו להציג להם, תוכלו לבחור בנתיב פשוט ומהיר יותר, שהוא קבלת הלוואה דרך חברת Capital Up. זה יחסוך לכם את כל כאבי הראש הכרוכים בגיוס ההון הראשוני ויאפשר לכם לצאת לדרך עם הפעילות של החברה ללא כל עיכוב.

היתרון של קבלת הלוואה דרך חברה חיצונית כמו Capital Up הוא שלא תצטרכו להיות כבולים לדרישות של הבנק כדי לקבל את הכסף שאתם כה צריכים על מנת להריץ את הרעיון שלכם להקמת חברה ולהוציא הכול לפועל. אל תתנו לבנקים להוות מכשול בדרך למימוש היעדים העסקיים שלכם ותזכרו שיש פתרונות טובים יותר שניתן לבחור בהם.

יוצאים לדרך מבלי להתעכב עם גיוס הון ראשוני

כל איש עסקים רציני מבין שאם הוא לא רוצה להתעכב עם הרעיון העסקי שלו ולראות אותו נכשל עוד לפני שיצא לדרך בכלל, אז יהיה עליו למצוא פתרון הולם לכל סוגיה שצצה לה בדרך. אחד המכשולים הראשוניים שכל אחד שרוצה להקים חברה נאלץ להתמודד אתם זה העניין זה גיוס ההון. זה יכול להיות לא פשוט בכלל כאשר מנסים לקבל את הכסף באופן בלעדי מהבנקים.

בדרך כלל הבנק יבקש להציג תוכנית עסקית ולקבל פירוט נרחב על כל פרט שנוגע לתוכניות העתידיות של החברה שלכם. בהתאם לכך הוא יקבל החלטה, לפי ראות עיניו, האם לתת לכם את הכסף שאתם מבקשים בתור מתן הלוואה. הבעיה הגדולה היא שבעלי עסקים רבים פשוט לא מצליחים לעמוד בדרישות של הבנקים ולגייס את ההון הראשוני.

תעשו לעצמכם טובה ואל תתנו לגיוס הכספים להיות הגורם שמונע מכם להקים את החברה שתמיד רציתם. אתם רק צריכים לבחור באלטרנטיבה, אשר תהיה לא פחות טובה, והיא גיוס הון לחברה דרך Capital Up. זה הפתרון היעיל והמהיר ביותר שתוכלו לבחור בו על מנת להקל עליכם את כל תהליך גיוס הכספים.

חברת Capital Up עושה לכם סדר בגיוס ההון לחברה

אם אתם לא רוצים להתעכב עם גיוס ההון וחשוב לכם לקבל הלוואה גדולה שתאפשר לכם לצאת לדרך עם החברה כבר בזמן הקרוב, יהיה כדאי לכם פשוט לפנות אלינו בחברת Capital Up על מנת לקבל את ההלוואה שאתם צריכים בתנאים מעולים אשר יותאמו באופן אישי אליכם.

כדי לשמוע פרטים נוספים על ההלוואה שתוכלו לקחת או במידה ויש לכם שאלות לגבי ההלוואות אשר ניתנות על ידי חברת Capital Up, תוכלו לפנות אליה על מנת לקבל את כל המידע שאתם רק צריכים כדי להיות מרוצים מההחלטה שלכם. רוצים לצאת לדרך עם החברה? פנו עוד היום לחברה למידע נוסף על גיוס הון.

שאלות ותשובות

כל שאתם צריכים הוא לפנות אלינו בחברת קפיטל אפ ואנו נסייע לכם בהשגת ההון הנדרש לחברה שלכם.

הכסף הוא מה שמחזיק את החברה שלכם. תשלומים לעובדים, ציוד, חומרי גלם, ספקים, שכירת מקום ועוד. ככל שהתזרים שלכם גדול ובטוח יותר כך אתם תוכלו ליהנות מעבודה רגועה ושקטה יותר.

כדי לגייס מימון לחברה, בין אם לחברה חדשה או קיימת, ניתן לבצע זאת בכמה דרכים: הלוואות בערבות המדינה, החתמת ערבים, שיעבוד נכס ועוד. אל אלה מצרפים כמובן גם את מצב ההתנהלות שלכם בחשבונות שלכם וכך ניתן לבדוק את מידת הכדאיות לאשר לכם את ההלוואה.

הפתרון הטוב ביותר יהיה גוף חוץ בנקאי שיוכל להעניק לכם הלוואה בתנאים פחות נוקשים ויותר אטרקטיביים. לרוב יהיה מדובר בריבית נמוכה יותר ופריסה רחבה יותר של תשלומי ההלוואה. צרו קשר לפרטים נוספים.

לתיאום פגישה עם נציג חייגו
077-2304968 או השאירו פרטים:

פתרונות מימון לעסקים

מידע נוסף.

יועצי משכנתאות

הדרך לבית היפה שלכם עוברת בהרבה מאוד כסף שצריך לשלם עליו, כי יוקר המחיה בישראל מוכר וגבוה מאוד, אולם לא

קרא עוד »

יועצי משכנתא

רק כאשר לקוחות הבנקים מספרים על החיסכון העצום שהם חסכו בתשלומי המשכנתא לאחר מחזור משכנתאות הם מבינים כמה היה חשוב

קרא עוד »

יועץ משכנתאות

מפתיע שדווקא בעסקה הגדולה של חייהם, ולמרות שמגלים מידע חדש בכל שנה על העלויות הגבוהות מדי של המשכנתא, רוכשי דירות

קרא עוד »

חיסכון במשכנתא

כששוק הנדל"ן עולה בחדות גבוהה כל כך כפי שקורה לאחרונה זה הזמן לשקול להקדים את ההתייקרות במחירים ולרכוש דירה. המשותף

קרא עוד »

משכנתא חדשה

כאשר זוג מסוים הולך לבנק כדי לבחון את האפשרות של משכנתא חדשה הדבר הראשון שהוא נחשף אליו הוא כמות גדולה

קרא עוד »

ייעוץ משכנתאות

תחום המשכנתאות הוא תחום רחב ידיים ובנוסף לכך גם ההלוואה הגדולה ביותר שאדם ממוצע לוקח בחייו. על כן אתם לא

קרא עוד »
פתרונות מימון לעסקים

הלוואה מהירה

פתרונות מימון לעסקים

התחברות ללקוחות קיימים