הלוואה לנכס מסחרי

באותה מידה שניתן לקבל משכנתא על קניה של דירה למגורים, כך גם ניתן לקבל הלוואה לנכס מסחרי. אם יש לכם עסק שהתרחב וכעת אתם רוצים להשקיע ברכישה של משרדים גדולים, תוכלו לעשות את זה באמצעות קבלת הלוואה גדולה לרכישת הכנס. ההחזרים החודשיים יאפשרו לכם לעמוד בעלויות הנכס מבלי ללכת לאחור מבחינה כלכלית.

קבלת המשכנתא מבוססת על ההון העצמי הראשוני שיכול להביא המשקיע, שכן כאשר אתם בוחרים לפנות אל חברת Capital Up פתרונות מימון לעסקים, אתם אמנם לא צריכים לעמוד בתנאים נוקשים כמו אלה שמציבים בבנקים, אך כמובן שתצטרכו להציג את ההון הראשוני שלכם על מנת שיוכלו להעריך מהי גובה ההלוואה המקסימלית שתוכלו לקבל.

מי אמור לקחת הלוואה לנכס מסחרי?

שני המקרים העיקריים שבהם ניתן למצוא תועלת בלקיחת הלוואה כזו היא אנשים אשר רואים עצמם בתור משקיעים פוטנציאליים, ולצד זאת גם חברות גדולות שמעוניינות לעשות שימוש בנכס בעצמן לפעילות השוטפת.

מבחינת המיסוי שיש לשלם למדינה, הוא שונה במקרה של משקיע לעומת חברה שעושה שימוש בנכס. כך שאם אתם רוצים לקבל הערכה מדויקת של סכום הכסף שתצטרכו לשלם, ובהתאם לכך להבין את גובה ההלוואה הרצויה, יהיה עליכם להתייעץ עם מומחים שיוכלו לעזור לכם ולהסביר לכם בדיוק מה אתם צריכים לקחת בחשבון.

כדי לדעת טוב יותר האם יהיה כדאי לקחת הלוואה כזו, תוכלו לפנות לחברת Capital Up על מנת לשמוע מאתנו עד כמה זה מתאים לכם ומהן האפשרויות שעומדות בפניכם. כך יהיה לכם ברור לחלוטין באיזו דרך ללכת ותוכלו להיות בטוחים עם כל צעד שתבחרו לנקוט בו.

האם כדאי לרכוש את הכנס או לשכור אותו?

דילמה שבעלי עסקים רבים נאלצים להתמודד איתה נוגעת לעניין של השכרה או רכישה של הנכס בו הם מתכוונים לפעול. בטווח הארוך כמובן שרכישה יותר משתלמת, אך עסקים אשר לא בטוחים לגבי העתיד שלהם ואופי הפעילות העסקית יכולים לבחור בנתיב של השכרת הנכס, לפחות לתקופה הראשונית, כדי להבין טוב יותר מה יותר מתאים להם.

רק לאחר שהשכרתם את הנכס שלכם למשך תקופה ממושכת ואתם אכן בטוחים שאתם רוצים להמשיך את הפעילות שלכם בו לעוד שנים רבות, תוכלו לבחור באפשרות של רכישה שלו. כמובן שאם אתם רוצים לרכוש את הנכס בקלות יחסית ומבלי שתצטרכו להחזיק בכל ההון הראשוני ההתחלתי, יהיה כדאי לכם פשוט לפנות אל חברת Capital Up, אשר תדע להציע לכם הלוואה בתנאים מעולים.

בחירה בנו תאפשר לכם להיות רגועים בכל הנוגע למימון של רכישת הנכס ולהסיר מכם את כל ההתעסקות בעניין המימון. כך שאתם לא צריכים להתלבט יותר, אלא רק לפנות אל החברה ולקבל את המענה הטוב ביותר בעבור הכסף שלכם, זה בוודאי ישתלם לכם ופשוט יקל עליכם בגיוס הכספים.

אתם לא צריכים להיות תלויים בבנק

אם אתם לא רוצים להיות תלויים בגחמות של הבנקים והצגה של תוכנית עסקית כזו או אחרת, תוכלו לבחור בדרך הפשוטה יותר להשגת הלוואה לנכס מסחרי, שהיא פשוט קבלת ההלוואה מחברה חיצונית ולא מהבנק. בחירת בחברת Capital Up זה הדבר הטוב ביותר שאתם יכולים לעשות אם אתם רוצים להקל על עצמכם את כל התהליך ופשוט לדעת שאתם מקבלים את ההחלטה הנכונה עבורכם. זה בוודאי ישתלם לכם ויוביל לכך שתהיו הרבה יותר מרוצים עם התנאים והזמן שייקח עד שתוכלו לקבל בדיוק את ההלוואה שאתם צריכים.

משקיעים ובעלי עסקים רבים נאלצים להתמודד עם סירוב מהבנק לקבלת הלוואה גדולה ולעתים קרובות מוותרים על השאיפות העסקיות שלהם רק בגלל זה. המצב לא חייב להיות כך, גם אם נאלצים להתמודד עם סירוב מצד הבנק, שכן יש פתרונות לא פחות טובים, כמו הלוואה של Capital Up. אתם רק צריכים לוודא כמובן שאתם בוחרים בהלוואה שהכי מתאימה לכם.

במקום לעצור עם כל השאיפות העסקיות שלכם ולתהות מה בדיוק יהיה כדאי לכם לעשות, נמליץ לכם פשט לפנות אל חברת Capital Up על מנת לשמוע על האפשרויות שעומדות בפניכם לקבלת הלוואה ואילו תנאים תוכלו לקבל בדיוק. כך תוכלו להבין כבר בזמן הקרוב מהי הדרך הנכונה ביותר עבורכם לקבל את הכסף.

מייעצים לכם טרם מתן ההלוואה

כדי שתוכלו להיות סמוכים ובטוחים שאתם בוחרים בהלוואה הטובה ביותר לצרכים שלכם, כמובן שתוכלו להתייעץ עם הצוות המקצועי של חברת Capital Up, אשר יוכל לעמוד לשירותכם בכל העת ולהסביר לכם על ההלוואות השונות שתצטרכו לקחת והתנאים שתצטרכו לעמוד בהם. כך תבחרו בדיוק במה שאתם צריכים.

אם עד עכשיו לא הייתם בטוחים איך לקבל את הכסף שאתם צריכים, אז כעת אתם יכולים להיות בטוחים שזה יכול להיות הרבה יותר פשוט מכפי שחשבתם עד עכשיו. אתם רק צריכים לפנות אל הצוות המקצועי שלנו ואנו כבר נדאג לסייע לכם בהתאמה של ההלוואה המדויקת לצרכים שלכם, כך שתוכלו להשקיע ברכישת הנכס כבר בזמן הקרוב.

שאלות ותשובות

עבודה עם נכסים מסחריים צריכה להיעשות על ידי אנשי מקצוע משופשפים שיודעים מה הם עושים ומקושרים לרשתות ובתי עסק שונים המחפשים נכסים חדשים כל הזמן. בהיעדר קשרים ועבודה מקצועית אתם עשויים למצוא את עצמכם עם נכס שלא תדעו כיצד לשווק אותו או לסגור עסקה שתשתלם לכם כלכלית ולכן גם הגוף המלווה יודע את זה ולא ימהר לתת הלוואה למי שאינו מבין לאן הוא נכנס.

יוצרים עמנו קשר באתר או בטלפון ונציגנו המקצועיים ישמחו להעניק לכם את השירות הטוב ביותר וללוות אתכם בתהליך.

כדאי לקחת בחשבון עלויות נלוות לערך הנכס עצמו (שיפוצים, עורך דין, דמי תיווך אם יש כאלה ועוד) וכמובן גם מספיק כסף בחשבון כמרווח ביטחון להחזר ההלוואה עד מציאת השוכר.

חנויות, משרדים, מפעלים, מחסנים ונכסים נוספים המיועדים לשימוש מסחרי ושאינם דירות למגורים.

לתיאום פגישה עם נציג חייגו
077-2304968 או השאירו פרטים:

פתרונות מימון לעסקים

מידע נוסף.

יועצי משכנתאות

הדרך לבית היפה שלכם עוברת בהרבה מאוד כסף שצריך לשלם עליו, כי יוקר המחיה בישראל מוכר וגבוה מאוד, אולם לא

קרא עוד »

יועצי משכנתא

רק כאשר לקוחות הבנקים מספרים על החיסכון העצום שהם חסכו בתשלומי המשכנתא לאחר מחזור משכנתאות הם מבינים כמה היה חשוב

קרא עוד »

יועץ משכנתאות

מפתיע שדווקא בעסקה הגדולה של חייהם, ולמרות שמגלים מידע חדש בכל שנה על העלויות הגבוהות מדי של המשכנתא, רוכשי דירות

קרא עוד »

חיסכון במשכנתא

כששוק הנדל"ן עולה בחדות גבוהה כל כך כפי שקורה לאחרונה זה הזמן לשקול להקדים את ההתייקרות במחירים ולרכוש דירה. המשותף

קרא עוד »

משכנתא חדשה

כאשר זוג מסוים הולך לבנק כדי לבחון את האפשרות של משכנתא חדשה הדבר הראשון שהוא נחשף אליו הוא כמות גדולה

קרא עוד »

ייעוץ משכנתאות

תחום המשכנתאות הוא תחום רחב ידיים ובנוסף לכך גם ההלוואה הגדולה ביותר שאדם ממוצע לוקח בחייו. על כן אתם לא

קרא עוד »
פתרונות מימון לעסקים

הלוואה מהירה

פתרונות מימון לעסקים

התחברות ללקוחות קיימים