הלוואה לנדל"ן

תחום הנדל"ן מאפשר לאנשים רבים לייצר הכנסה נוספת (או עיקרית) על ידי השקעה בנכסים שונים, השכרתם או מכירתם ברווח לאחר שהושבחו ו/או עלה ערכם. בנדל"ן משקיעים גם אנשים פרטיים, שאינם יזמים נדל"ן במשרה מלאה, אלא אנשים בעלי אורח חיים ממוצע שחסכו כסף לאחר רכישתם דירתם הראשונה למשל ומעוניינים להשקיע את הכסף שחסכו בנכס נוסף להשקעה. לצידם, יזמי נדל"ן המשקיעים דרך קבע בנכסים בארץ (ואולי גם בחו"ל) מכירים כבר את "חוקי המשחק" ונותנים לכסף לעבוד בשבילם. 

איך עושים כסף מנדל"ן ומתי נזדקק להלוואה לצורך מימון נכס נדל"ן?

בעולם הנדל"ן וההשקעות בכלל יש חוק מאוד ברור והוא שצריך לתת לכסף לעבוד עבורנו. זה נקרא חוק המינוף. ניתן לבצע מינוף בכמה מישורים בחיים ובכמה דרכים אולם בכל הנוגע לעולם הנדל"ן המינוף מתבטא בכך שאנו נותנים לכסף לעבוד בשבילנו. כלומר, רוכשים נכס, משכירים אותו, דמי השכירות מחזירים את ההשקעה על הנכס לאורך הזמן ולאחר החזר ההשקעה ניתן ליהנות מהכנסה פסיבית. ובכן זה נחמד אולם זה לא מספיק עבור יזמי נדל"ן מנוסים יותר. אלה דואגים לבקש הלוואה לנדל"ן ומחפשים אחר פתרונות מימון שונים שישקיעו בנכסים שלהם בתמורה להחזר הלוואה עם ריבית מסוימת. מצד אחד הגוף המלווה נהנה מהריבית ומצד שני בעל הנכס החדש ישכיר את הנכס, יאפשר להכנסה להחזיר את ההלוואה ולאחר מכן יוכל ליהנות מהנכס באופן בלעדי ואולי אם להשתמש בו למימון הנכסים הבאים. 

אל מי פונים כדי לקבל הלוואה לנדל"ן?

פתרונות מימון לנדל"ן תוכלו למצוא בכמה דרכים אולם קבלת ההלוואה תהיה תלויה בכמה משתנים. בדרך כלל אנשים יחפשו אחר קבלת משכנתא מהבנק כהשלמה להון האישי שלהם. לא תמיד הריבית או תנאי ההלוואה יהיו הנוחים והמשתלמים ביותר מה גם שהבנק לא ימהר לתת לכם כסף. משום כך במקרה של הלוואה לרכישת נדל"ן אתם לבטח תרצו לפנות למימון חוץ בנקאי. אותו תוכלו להשיג על ידי פניה אלינו בקפיטל אפ פתרונות מימון לעסקים ואנו נשמח לתת לכם את הצעת ההלוואה האטרקטיבית ביותר לצרכים שלכם. 

מהו סוג הנכס שאתם רוצים להשקיע בו?

סוג הנכס שאתם רוצים להשקיע בו יהיה משמעותי מאוד לסיכויים שלכם לקבל את ההלוואה. הגוף המלווה, בין אם מדובר בבנק, חברת אשראי, בתי השקעות או כל גוף פיננסי אחר הוא קודם כל גוף עסקי. כלומר אותו גוף לא ימהר לתת את ההלוואה אלא בתנאי שהוא מרגיש מספיק בטוח ורגוע שתוכלו לעמוד בהחזרי ההלוואה. במידה וסוג הנכס שאתם רוצים להשקיע בו יהיה דירה למגורים הבדיקות יהיו פחות מסובכות בדרך כלל והגוף המלווה ירצה לבדוק את יכולת ההחזר שלכם להלוואה עם בדיקה קטנה על האזור בו נמצאת הדירה, השכירות הצפויה ומידת הסבירות שהדירה לא תישאר זמן רב ללא שוכר. 

כאשר מדובר בנכס מסחרי שאתם רוצים להשקיע בו כמו חנויות, משרדים, מחסנים או כל נכס אחר שהוא אינו דירה למגורים הרי שהבדיקות יהיו מקיפות יותר. תצטרכו להציג תוכנית עסקית מקצועית ומפורטת כיצד העסק צפוי להניב לכם רווחים, מתי וכמה, לקחת בחשבון את הסיכונים השונים שברכישת הנכס, להציג להם פתרונות אפשריים ועוד. 

הלוואה בנקאית או חוץ בנקאית?

לא פעם ההתלבטות תהיה בין הלוואה בנקאית להלוואה חוץ בנקאית. בעוד הבנק הוא יותר "בטוח" בעיני רבים הרי שהלוואה חוץ בנקאית תוכל להתקבל בתנאים פחות נוקשים בדרך כלל ועם ריבית נמוכה יותר. כמו כן יהיה לכם מבחר גדול יותר של גופים שיוכלו לספק לכם אתה ההלוואה לה אתם זקוקים לרכישת הנכס שלכם.

תנאי ההלוואה וההשפעה שלה על כדאיות העסקה:

כאשר אתם באים לקחת הלוואה לנדל"ן אתם צריכים לקחת בחשבון כמה פרמטרים חשובים שישפיעו על כדאיות העסקה:

  • ריבית – מה גובה הריבית על ההלוואה. נתון קריטי וחשוב לנטילת ההלוואה לצורך רכישת נכס.
  • זמן החזר – ככל שההחזר ארוך יותר כך כנראה הריבית תהיה גבוהה יותר אולם ההוצאה החודשית נמוכה יותר.
  • גובה ההחזר החודשי – גם כן נתון חשוב שמחושב מגובה הריבית שתשלמו + סכום ההלוואה חלקי כמות החודשים של זמן ההחזר.
  • תשואה פוטנציאלית מהנכס – לאחר שתדעו את התשואה הפוטנציאלית מהנכס תוכלו להשוות אותה מול הריבית שאתם הולכים לשלם על ההלוואה. בדרך כלל בנטילת הלוואה מסוג זה המטרה היא ליהנות מתשואה שעולה במעט על הריבית שתקבלו על ההלוואה/המשכנתא לטובת רכישת הנכס. 

אל מי פונים ואיך מקבלים את ההלוואה?

אנו בחברת CAMPITAL UP נוכל לספק לכם את כל מה שאתם צריכים ובתנאים אטרקטיביים. החברה מספקת הלוואות גדולות לנדל"ן, לעסקים ולפרטיים. צרו עמנו קשר באתר או בטלפון ונשמח לתת לכם שירות.

שאלות ותשובות

הלוואה מסוג זה ניתנת לכמה סוגים של אנשים: יזמי נדל"ן המעוניינים לקדם השקעה בנכס הבא שלהם, אנשים פרטיים שחסר להם חלק מהכסף לרכישת נכס להשקעה או יזמים המעוניינים לרכוש משרדים, חנות או נכס נדל"ן אחר לעסק שלהם.

אנו בחברת קפיטל אפ מסייעים בקבלת הלוואות החל מ100 אלף שקלים ועד 50 מיליון שקלים. הטווח הוא גדול וכל מקרה מטופל לגופו. 

כאשר אתם באים לרכוש נכס נדל"ן יש לקחת בחשבון עוד כ20-30 אחוז נוספים מערך הנכס על הוצאות נלוות: מס רכישה, עורך דין, בדיקות שונות אודות הנכס ובעליו, עמלת תיווך לחברת הנדל"ן אם יש כזו ועוד. לאחר החישובים הללו + ערך הנכס תדעו את הסכום הסופי שאתם צריכים. לאחר מכן בעת בקשת ההלוואה יעדכנו אתכם בסך ההון האישי שאתם צריכים שיעמוד על בערך 30% מערך הנכס בדרך כלל.

יש לעבוד רק מול גופים המאושרים על ידי משרד האוצר. 

לתיאום פגישה עם נציג חייגו
077-2304968 או השאירו פרטים:

פתרונות מימון לעסקים

מידע נוסף.

יועצי משכנתאות

הדרך לבית היפה שלכם עוברת בהרבה מאוד כסף שצריך לשלם עליו, כי יוקר המחיה בישראל מוכר וגבוה מאוד, אולם לא

קרא עוד »

יועצי משכנתא

רק כאשר לקוחות הבנקים מספרים על החיסכון העצום שהם חסכו בתשלומי המשכנתא לאחר מחזור משכנתאות הם מבינים כמה היה חשוב

קרא עוד »

יועץ משכנתאות

מפתיע שדווקא בעסקה הגדולה של חייהם, ולמרות שמגלים מידע חדש בכל שנה על העלויות הגבוהות מדי של המשכנתא, רוכשי דירות

קרא עוד »

חיסכון במשכנתא

כששוק הנדל"ן עולה בחדות גבוהה כל כך כפי שקורה לאחרונה זה הזמן לשקול להקדים את ההתייקרות במחירים ולרכוש דירה. המשותף

קרא עוד »

משכנתא חדשה

כאשר זוג מסוים הולך לבנק כדי לבחון את האפשרות של משכנתא חדשה הדבר הראשון שהוא נחשף אליו הוא כמות גדולה

קרא עוד »

ייעוץ משכנתאות

תחום המשכנתאות הוא תחום רחב ידיים ובנוסף לכך גם ההלוואה הגדולה ביותר שאדם ממוצע לוקח בחייו. על כן אתם לא

קרא עוד »
פתרונות מימון לעסקים

הלוואה מהירה

פתרונות מימון לעסקים

התחברות ללקוחות קיימים