הלוואה כנגד נכס

בשנים האחרונות ישנה עלייה משמעותית בקרב בעלי העסקים והמשקיעים שמחליטים לקחת הלוואה כנס נכס מגופים חוץ בנקאיים. חברת Capital Up מציעה הלוואות כנגד שיעבוד נכסים בתנאים משתלמים במיוחד, אשר כוללים פריסה נוחה למדי, ריבית אטרקטיבית והלוואה גדולה. כל מה שאתם צריכים כדי לצאת לדרך עם העסק מבלי להתעכב על הפרטים הקטנים.

יתרון גדול של הלוואה מהסוג הזה הוא שאתם לא צריכים ערבים כדי לקבלה, וכמובן שבהנחה ואתם משעבדים נכס בעל שווי גבוה, תוכלו גם לקבל הלוואה גבוהה במיוחד. כך שזוהי דרך מעולה בעבור משקיעים ובעלי עסקים שרוצים לקבל מימון גבוה בתנאים גמישים ובתוך זמן קצר.

ברוב המקרים הלוואה כזו תהיה למשך פרק זמן קצר יחסית, של שנים ספורות, אם כי התנאים יכולים להשתנות בהתאם לפרמטרים שונים, כמו שווי הנכס שבוחרים לשעבד והחברה ממנה לוקחים את ההלוואה. אם תרצו לקבל את התנאים הטובים ביותר בעבור הכסף שלכם, Capital Up פתרונות מימון לעסקים ישמחו להציע לכם הלוואה בתנאים מעולים שיענו בדיוק על הדרישות שלכם.

אל תתנו לסוגיית המימון לעצור אתכם

אם אתם מתקשים לממן את ההשקעות בעסק או בחברה שלכם ומסיבה כזו או אחרת אתם לא מקבלים את ההלוואה הרצויה מהבנק, תוכלו לבחור באפיק של קבלת הכסף מגוף חוץ בנקאי. זה יפתור לכם את כל הצרות שנוגעות לנושא המימון ויאפשר לכם לצאת לדרך כבר בזמן הקרוב.

כמובן שאם אתם מחליטים לקחת הלוואה כזו, יהיה עליכם לשים לב שאתם עושים את זה בצורה מחושבת ותוך כדי שאתם בוחנים היטב את כל הצרכים שלכם, שכן רק כך תוכלו לגבש החלטה אחראית ולהיות בטוחים שאתם לוקחים את ההלוואה הטובה ביותר עבורכם.

נצלו את הזמן שלכם על מנת לבדוק בדיוק מה אתם יכולים לקבל ולברר איזו הלוואה תוכל להתאים על הצד הטוב ביותר לדרישות שלכם והצרכים הספציפיים שהעסק שלכם מציב. כך תוכלו להימנע מלקיחת הלוואה שלא בהכרח מתאימה לכם ותוכלו לעשות שימוש מתאים בכסף לצרכים העסקיים. זה הדבר הנכון ביותר עבורכם.

מה לבדוק לפני שלוקחים את ההלוואה?

הצעדים הראשונים טרם לקיחת ההלוואה יהיו קשורים בבדיקת התנאים שתקבלו ואלו שתצטרכו לעמוד בהם. גובה ההחזר החודשי, הריבית, גובה ההלוואה והגמישות שלה – כל אלה צריכים לעניין אתכם ועליכם להתמקד בפרטים לעומקם על מנת להבין בדיוק על מה אתם חותמים, כך שלא יקרה מצב שבו יהיה סעיף כזה או אחר שיפתיע אתכם.

ככל שתקפידו לבדוק את הפרטים לעומקם ותבחרו בהלוואה שהולמת את המצב הכלכלי שלכם, כך תוכלו לדעת שאתם בוחרים בפתרון הולם עבורכם שיאפשר לכם להתקדם מבחינה כלכלית ולהפיק תועלת מרבית מההלוואה שאתם לוקחים. כך שזה בוודאי משהו שיהיה כדאי לכם לקחת לתשומת ליבכם טרם לקיחת ההלוואה.

הדבר החכם ביותר שתוכלו לעשות יהיה להתייעץ עם הצוות המנוסה של חברת Capital Up, אשר ישמח להסביר לכם מהניסיון והידע שלו ולהרחיב על כל ההלוואות השונות שתוכלו לקבל בהסתמך על הנכס שאתם יכולים לשעבד וגובה ההלוואה בה אתם מעוניינים. כך תוכלו להבין בדיוק מהי האופציה הטובה ביותר עבורכם לקבלת ההלוואה שאתם צריכים.

מקבלים הלוואה גדולה בתוך זמן קצר

אם אתם לא רוצים להיות תלויים בבנקים וחשוב לכם לקבל הלוואה גדולה בתוך זמן קצר כדי לממש את היעדים העסקיים שלכם, אז יהיה כדאי לכם לפשוט לפנות אל חברת Capital Up על מנת לשמוע ממנה בדיוק מה אתם יכולים לקבל בעבור שעבוד הנכס שלכם מבחינת גובה ההלוואה והתנאים.

לאחר שתפנו אל החברה תוכלו לקבל מידע מעמיק על כל האפשרויות שעומדות בפניכם, כך שלא תצטרכו לעשות משהו שאתם לא בטוחים לגביו וזה בוודאי יוכל להקל עליכם במידה רבה. תעשו את זה ואין לנו ספק שזה יהיה הפתרון הטוב ביותר עבורכם בכל הנוגע לעניין המימון והשגת ההון שאתם צריכים.

רוצים לקבל הלוואה בתנאים מיוחדים ואתם לא בטוחים האם תוכלו לקבלה? במקרה כזה תוכלו לפנות אל Capital Up על מנת לשמוע מהחברה באופן ישיר על כל מה שתוכלו לקבל. כך לא תצטרכו להתעסק עם ניחושים, אלא לקבל מידע מדויק על כל מה שאתם יכולים לעשות כדי לקבל את הכסף שאתם צריכים.

Capital Up – מקבלים הלוואות גדולות בקלות

במידה ואתם לא רוצים להיות תלויים בבנקים כדי לקבל הלוואה גדולה, תוכלו להפוך את החיים שלכם לפשוטים יותר ולפנות אל Capital Up על מנת לקבל את ההלוואה שאתם צריכים כבר בזמן הקרוב. זה בוודאי ישתלם לכם ויאפשר לכם לדעת בוודאות שאתם בוחרים בפתרון הטוב ביותר למימון חוץ בנקאי.

תוכלו לפנות אלינו עוד היום על מנת לשמוע מידע נוסף על ההלוואות שתוכלו לקבל בעבור שעבוד הנכס שלכם. כך שאם אתם רוצים להיות בראש שקט ולדעת שאתם בוחרים בהלוואה הטובה ביותר עבורכם, פנו אלינו ללא היסוס ונשמח לעזור לכם ולענות על כל שאלה שרק תהיה לכם.

שאלות ותשובות

הליך סטנדרטי של חתימה על מסמכים וכמובן בדיקות רקע שאתם אכן בעלי הנכס הבלעדיים ושאין עליו עיקולים או הגבלות שונות שמונעות את מכירתו במידה ואינכם כשירים להחזיר את כספי ההלוואה.

הנכס משמש כערבון עבור כספי ההלוואה מעבר לכך לא צריך להחתים ערבים נוספים.

בדרך כלל עד 80% מערך הנכס המשועבד אולם זה עשוי להשתנות בין בקשה אחת לאחרת.

יוצרים עמנו קשר באתר או בטלפון ונציגנו המקצועיים ישמחו ללוות אתכם בתהליך מהיר והגשת הבקשה להלוואה.

לתיאום פגישה עם נציג חייגו
077-2304968 או השאירו פרטים:

פתרונות מימון לעסקים

מידע נוסף.

יועצי משכנתאות

הדרך לבית היפה שלכם עוברת בהרבה מאוד כסף שצריך לשלם עליו, כי יוקר המחיה בישראל מוכר וגבוה מאוד, אולם לא

קרא עוד »

יועצי משכנתא

רק כאשר לקוחות הבנקים מספרים על החיסכון העצום שהם חסכו בתשלומי המשכנתא לאחר מחזור משכנתאות הם מבינים כמה היה חשוב

קרא עוד »

יועץ משכנתאות

מפתיע שדווקא בעסקה הגדולה של חייהם, ולמרות שמגלים מידע חדש בכל שנה על העלויות הגבוהות מדי של המשכנתא, רוכשי דירות

קרא עוד »

חיסכון במשכנתא

כששוק הנדל"ן עולה בחדות גבוהה כל כך כפי שקורה לאחרונה זה הזמן לשקול להקדים את ההתייקרות במחירים ולרכוש דירה. המשותף

קרא עוד »

משכנתא חדשה

כאשר זוג מסוים הולך לבנק כדי לבחון את האפשרות של משכנתא חדשה הדבר הראשון שהוא נחשף אליו הוא כמות גדולה

קרא עוד »

ייעוץ משכנתאות

תחום המשכנתאות הוא תחום רחב ידיים ובנוסף לכך גם ההלוואה הגדולה ביותר שאדם ממוצע לוקח בחייו. על כן אתם לא

קרא עוד »
פתרונות מימון לעסקים

הלוואה מהירה

פתרונות מימון לעסקים

התחברות ללקוחות קיימים