הלוואה 400 אלף

כאשר אנו באים לקחת הלוואה גדולה כדאי לקחת בחשבון גם את החזר ההלוואה, גם את הסכום המדויק שאנו צריכים ואולי אפילו קצת מעבר לכך וכמובן האם המטרה מקדשת את נטילת ההלוואה. לא פעם יהיה מקרה בחיינו בו נזדקק להלוואה גדולה. למשפחה ממוצעת יהיה מדובר לרוב בדירה להשקעה או דירה ראשונה למגורים. עבור יזמי נדל"ן או אנשי עסקים השימוש במימון חוץ בנקאי הוא דבר שבשגרה. הלוואה 400 אלף שח היא לא סכום שהולך ברגל ולכן גם קבלת ההלוואה תהיה כפופה לתנאים שונים. מתי נזדקק הלוואה בסדר הגודל הזה? ממי נוכל לבקש אותה? מה עשויים להיות התנאים לקבלת ההלוואה? ננסה לענות לכם כעת על הכול.

הלוואה לצורך רכישת דירה:

אם אתם מעוניינים לרכוש דירה למגורים או להשקעה תצטרכו להיפרד מסכומים של בין מאות אלפי למיליוני שקלים. למעשה במרבית האזורים בישראל הדירות מתחילות ממחירים של מיליון שקלים ומעלה. לזוג ממוצע קשה לחסוך סכום שכזה גם בטווח של 10-20 שנים של חיסכון ולכן הפתרון עבור רבים הוא חיסכון של חלק מהסכום לרכישת הדירה והשלמת הסכום עם הלוואה גדולה. זה יכול להיות משכנתא מהבנק או הלוואה מגוף מימון חוץ בנקאי. הלוואה של 400 אלף שקלים למשל יכולה לעזור לכם להשלים את ההון הנדרש לכם לביצוע רכישה של הדירה ותוכלו להחזיר את ההלוואה בתשלומים לאורך השנים ובינתיים ליהנות מהבית החדש שלכם. גם רכישת דירה להשקעה יכולה להיות צעד חכם עבור מי שיש לו חלק מהסכום של הדירה ורוצה שהשכירות על הדירה תחזיר את כספי ההלוואה ולאחר השלמת תשלומי ההלוואה הלקוח יישאר עם הדירה בבעלותו הבלעדית ויוכל ליהנות מהכנסה פסיבית.

הלוואה לצורך שיפוץ:

שיפוץ הבית הוא משהו שאנשים רבים חולמים עליו לאורך השנים. זה יכול להיות הרחבה של חדר חדש או אפילו בנייה של קומה שנייה בבתי קרקע. זה יכול להיות שיפוץ כולל של הבית מבחינת ריהוט, צבע, חידוש תשתיות, החלפת המטבח, הארונות, הכלים הסינטריים ועוד – יכולים להגיע לעלות כוללת של מאות אלפי שקלים כולל עבודה. על כן הלוואה גדולה לצרכי שיפוץ יכולה להיות בהחלט מועילה. לא תמיד יש באפשרותנו לממן את מלוא העלות של השיפוץ או ההרחבה של הבית ולכן הלוואה של 400 אלף שקלים או בסדר הגודל הזה בהחלט יכולה לסייע לנו.

הלוואה גדולה לעסקים:

הכסף הוא דלק המטוסים של כל עסק. ללא כסף העסק לא יוכל להתקיים. משום כך חייב תמיד שיהיה כסף בחשבון העסק וככל שהתזרים גדול יותר כך השקט התעשייתי גדול יותר. לעתים, כאשר יש הרצון או הצורך להתרחב או כאשר העסק סופג שנה כלכלית לא פשוטה בהכנסות יש הצורך להיעזר ולחפש הלוואות לעסקים, הלוואה לצורך מימון ותפעול העסק. לרוב יהיה מדובר בגופים חוץ בנקאיים שיספקו הלוואות אלו כיוון שהדרישות יהיו פחות נוקשות ויש יותר גופים המסייעים לעסקים. הריביות יהיו יותר אטרקטיביות בדרך כלל וכן גם תנאי ההחזר, מה שהופך את ההלוואות החוץ בנקאיות לקרש הצלה ו/או פתרון מימון נהדר לעסקים.

הלוואה לטיפול רפואי:

טיפולים רפואיים עשויים להיות דבר יקר ואם חס וחלילה יש הצורך בטיפול רפואי, תרופה יקרה או ניתוח יקר שצריך לבצע כדי להציל חיים הרי שזה הופך להיות הדבר הראשון מבחינתנו. כאשר מדובר בטיפול יקר ובמידה ואין ביטוח או שהביטוח אינו אוכף גם את הטיפול מהסוג הזה הרי שתצטרכו לדאוג למציאת מימון בעצמכם. תמיד ישנה האפשרות לגייס תרומות או לבקש הלוואה חברתית אולם כאשר מדובר במקרים דחופים ואין ברירה אז תאלצו לבקש הלוואה גדולה שתסייע לכם עם הטיפול הרפואי במהירות. במקרה שכזה תצטרכו להוכיח את כושר ההחזר שלכם או לשעבד נכס, להחתים ערבים ולעמוד בתנאים הנדרשים לקבלת הלוואה גדולה.

הלוואה כנגד שעבוד נכס:

הדרך הפשוטה והמהירה ביותר לקבל הלוואה גדולה היא לשעבד נכס כנגד ההלוואה. כאשר גוף מסוים מעניק הלוואה הוא בודק את כושר ההחזר של הלקוח. האם הלקוח יכול לעמוד בתנאי ההחזר של ההלוואה? מהי רמת הסיכון בנתינת הלוואה לאותו לקוח? ועוד. לכן חשוב להציג כושר החזר גבוה בשביל סיכוי גבוה יותר לאישור ההלוואה. במידה ויש לכם נכס בשווי גבוה יותר מסכום ההלוואה שאתם מבקשים תוכלו לשעבד את הנכס כנגד ההלוואה, מה שיחסוך לכם את כל הבירוקרטיה וההתעסקות מול חברת המימון. אותה חברה תשמח להעניק לכם את ההלוואה בידיעה שיש נכס המשועבד אליה שיוכלו למכור באופן מידי במידה ואינכם עומדים בהחזרים החודשיים. הבדיקה היחידה שהגוף המלווה יצטרך לבדוק היא שהנכס אכן בבעלותכם הבלעדית, שאין עליו הגבלות מכירה, עיקולים וכד'.

שאלות ותשובות

הלוואה גדולה בגובה 400 אלף שקלים תהיה בפריסה רחבה בדרך כלל של 5 עד 10 שנים. לעתים אפילו מעבר לכך. זה תלוי כמובן בגוף המספק את ההלוואה, בתנאי ההחזר שאתם יכולים לקבל, במטרת ההלוואה, בכושר ההחזר שלכם ועוד.

יש כמה משתנים המשפיעים על הריבית: הגוף המלווה, מצב הלקוח ורמת הסיכון של הגוף המלווה בנתינת ההלוואה, התנאים המינימליים של הגוף המלווה להענקת הלוואה למישהו, מטרת ההלוואה, אורך תקופת ההחזר ועוד. כל מקרה לגופו ולכן כדאי לכם לברר זאת מול נציגנו המקצועיים.

נוכל לסייע לכם בקבלת הלוואה בערבות המדינה לעסקים בסכומים של 500 אלף שקלים ומעלה.

חברת קפיטל אפ מספקת לאנשים רבים בישראל, פרטיים ובעלי עסקים כאחד, הלוואות גדולות המוענקות על ידי גופי מימון חוץ בנקאיים הפועלים תחת אישור משרד האוצר. דרכנו תוכלו ליהנות מתנאים אטרקטיביים וסיכויי הצלחה גבוהים בקבלת ההלוואה לה אתם זקוקים.

לתיאום פגישה עם נציג חייגו
077-2304968 או השאירו פרטים:

פתרונות מימון לעסקים

מידע נוסף.

יועצי משכנתאות

הדרך לבית היפה שלכם עוברת בהרבה מאוד כסף שצריך לשלם עליו, כי יוקר המחיה בישראל מוכר וגבוה מאוד, אולם לא

קרא עוד »

יועצי משכנתא

רק כאשר לקוחות הבנקים מספרים על החיסכון העצום שהם חסכו בתשלומי המשכנתא לאחר מחזור משכנתאות הם מבינים כמה היה חשוב

קרא עוד »

יועץ משכנתאות

מפתיע שדווקא בעסקה הגדולה של חייהם, ולמרות שמגלים מידע חדש בכל שנה על העלויות הגבוהות מדי של המשכנתא, רוכשי דירות

קרא עוד »

חיסכון במשכנתא

כששוק הנדל"ן עולה בחדות גבוהה כל כך כפי שקורה לאחרונה זה הזמן לשקול להקדים את ההתייקרות במחירים ולרכוש דירה. המשותף

קרא עוד »

משכנתא חדשה

כאשר זוג מסוים הולך לבנק כדי לבחון את האפשרות של משכנתא חדשה הדבר הראשון שהוא נחשף אליו הוא כמות גדולה

קרא עוד »

ייעוץ משכנתאות

תחום המשכנתאות הוא תחום רחב ידיים ובנוסף לכך גם ההלוואה הגדולה ביותר שאדם ממוצע לוקח בחייו. על כן אתם לא

קרא עוד »
פתרונות מימון לעסקים

הלוואה מהירה

פתרונות מימון לעסקים

התחברות ללקוחות קיימים