הלוואה 200 אלף

הלוואה של עד 200 אלף שקלים יכולה להינתן גם ללקוחות פרטיים לצרכים שונים וגם ללקוחות עסקיים. יש לקחת בחשבון ש-סכום כזה של כסף אינו סכום קטן כלל, וניתן לממן באמצעותו דברים רבים ולסגור פינות רבות. ההבדל הקיים בין המסלולים השונים ללקיחת הלוואה בסדר גודל זה הוא בעיקר סביב תנאי ההחזר והריבית המוספת שיכולה להיות קריטית ככל שהסכום גדל. ללקוחות יחידניים, קיימת בדרך כלל האפשרות לבחור בהלוואה כזו שכוללת או החזר חודשי קבוע או החזר משתנה. מי שמעוניין בהחזרת ההלוואה בתום תקופה של מספר שנים יוכל לעשות זאת על ידי החזר קבוע וידוע מראש, מאשר להחזיר בהחזר משתנה ולא צפוי או ידוע בצורה מדויקת.

הלוואה גדולה ממקורות חוץ בנקאיים

בזמנים עברו לא לפני הרבה זמן, הבנקים בישראל היוו את המקור היחיד להלוואות לכל מטרה. בשנים האחרונות שוק ההון והמימון הפיננסים צמח והתחרות גדלה. תחרות זו באה לידי ביטוי לכניסתם של חברות מימון חוץ בנקאיות שמעניקות אשראי והלוואות לכל מטרה ולכל לקוח בתנאים השונים ממה שהיה מוכר עד כה מהבנקים. מי שהיה צריך הלוואה מהבנק וכל שכן סכום גדול כל כך של 200 אלף שקל היה צריך לעבור סדרה שלימה של בירוקרטיה מפרכת ומתישה הכוללת החתמות שונות, אישור שונים והמצאת עדים וערבונות. חברות חוץ בנקאיות מעמידות ללקוחות פוטנציאלים מסלולי הלוואה נוחים ומפתים ללא כל צעדי קדם מפרכים. חברת קפיטל אפ הינה חברה למימון והענקת הלוואות לכל מטרה בתנאים אטרקטיביים ובמסלולים נוחים ומעניינים. חברה זו תעמוד לרשותכם ותייעץ לכם לפני שתבחרו במסלול הטוב ביותר עבורכם. מיותר לציין שמימון ההלוואה נמצא תחת פיקוח של משרד האוצר ובאישורו.

למה להיעזר דווקא בחברת קפיטל אפ

חברת קפיטל אפ פתרונות מימון לעסקים הינה חברה המובילה בתחום הפיננסים ומימון ההון שמסתייעת בגופים חוץ בנקאיים שנותנים הלוואות שונות לכל מטרה וללא תנאי סף מקדימים כמו בבנק. בישראל ובעולם יותר ויותר מקורות מימון מגיעים מחברות חוץ בנקאיות וזה צובר תאוצה עם השנים. חברות האשראי, למשל, הן מהמפורסמות ביותר מבין החברות החוץ בנקאיות המעניקות אשראי והלוואות ליחידים ולבעלי עסקים. אתם לא חייבים להיות לקוחות של בנק מסוים בכדי לקבל את ההלוואה. היתרונות הגדולים ביותר שיש ללקיחת הלוואה דרך חברת קפיטל אפ טמונים כמובן במגוון המסלולים הנוחים והכדאיים לקבלת ההלוואה לכל מטרה וכן תנאי פריסת התשלומים המגוונים שמציעים פריסה ארוכת טווח. אם אתם לא בטוחים באיזה מסלול לבחור ובכמה זמן כדאי לפרוס מוטב להתייעץ עם המומחים של החברה ולקבל מהם מידע נוסף המותאם לצרכים שלכם.

הלוואה לכל מטרה ללקוחות פרטיים

מה באמת ניתן לעשות עם 200 אלף שקלים? תשובה- כמעט אינסוף דברים. סכום כסף גדול שכזה יכול לסגור הרבה פינות ולהגשים לא מעט חלומות. אל לנו לשכוח שכל תקופה בחיים מלאה בעוצמה משלה ונחווית רק פעם אחת. אמצעי זה של נטילת הלוואה יכול להרתיע רבים אך כדאי לזכור מה עומד על כף המאזניים. לפעמים אנו רוצים להגשים חלום בזמן מסוים בחיים ומה לעשות, אין כרגע כסף זמין לכך. אופציה של הלוואה יכולה בהחלט לפתוח אפשרויות ולהגיע ליעדים בחיים. גם אם חושבים על הריבית וההחזרים, אך כדאי לזכור שלפעמים זוהי הקרבה שנעשית בשביל מטרה גדולה הרבה יותר.

דברים נוספים שניתן לעשות ב200 אלף שקל:

  • רכישת נדל"ן – נניח ואדם לקח משכנתא מהבנק ולא יכול לקחת גם כן הלוואה נוספת מאותו בנק. הלוואה חוץ בנקאית יכולה לסדר לו את הפינה ולהוסיף להון הראשוני בכדי להגשים את חלום הבית הנכסף לישראלים רבים.
  • טיול חלומי לחו"ל- טיולים יוקרתיים לאנשים שאוהבים את החיים יכולים להיות הוצאה יקרה ביותר, תלוי ביעד התיירותי. הלוואה גדולה כמו 200 אלף שקל יכולה לסדר טיול משפחתי מאורגן ברמה גבוהה לחוויה שלא תשכח לעולם.
  • עבודות שיפוצים – מעוניינים לשפץ את הדירה? אנשים שמוציאים על כסף על עבודות שיפוצים בבית עושים את זה בגדול ומפזרים ים של כסף עבור שיפוץ איכותי וטוב. הלוואה גדולה יכולה לספק את הצורך הזה ולעצב את דירת החלומות שלכם.

הלוואה של 200 אלף שקלים ללקוחות עסקיים

בדרך כלל בעלי עסקים לוקחים הלוואות לעסקים, הלוואות גדולות של 200 אלף ומעלה. גם לקוחות עסקיים, בנוסף ללקוחות יחידים, מנצלים את היתרונות שיש בלקיחת הלוואה חוץ בנקאית. על בעלי עסקים ובמיוחד מי שעומד על התקציבים ודוחות הפיננסים של החברה מבין שמדובר בכאב ראש לא קטן. לא פעם מנהלים נתקלים בקשיים כספיים ומחויבים להחזיר חובות או תשלומים לעובדים שלהם. הם חייבים לשמור על סך של מזומנים באופן נגיש ומיידי לכל תרחיש שעלול לקרות במסגרת העסקית שלהם. תשלומים לעובדים ולספקי הסחורה זה רק דוגמה לרמת הבהילות והנחיצות שיש בהמצאות סכומי כסף גדולים אצל בעל העסק. הלוואה של עד 200 אלף שקלים בהחלט מאפשרת לבעלי עסקים להרים את הראש ובפעמים רבות לתת דחיפה ותמריץ לעסק להמשיך קדימה ולצמוח עוד יותר מבחינה כלכלית ועסקית.

שאלות ותשובות

בדרך כלל מי שיבקש הלוואה בסכום זה יצטרך כיסוי למשהו גדול, למשל: לימודי תואר שני ומעלה, רכישת רכב יקר, תוספת להון האישי לרכישת נכס, לצורך טיפול רפואי חס וחלילה, לצורך שיפוץ והרחבת הבית ועוד.

בדרך כלל תהיה נמוכה יותר מאשר הלוואות קטנות עם פריסה רחבה יותר. אולם הנתונים עשויים להשתנות בין בקשה אחת לאחרת ולכן נמליץ לפנות אל נציגנו המקצועיים שיספקו לכם את המידע המלא בהתאם למקרה שלכם.

זה תלוי בנתוני האשראי שלכם, במטרת הבקשה ופרמטרים נוספים אחרים. ייתכן ותוכלו להחתים ערבים או לשעבד נכס כדי להקל על אישור קבלת ההלוואה.

מגוון גופים חוץ בנקאיים הפועלים תחת אישור משרד האוצר עשויים לעשות הלוואות מסוג זה. צרו עמנו קשר באתר או בטלפון ונשמח ללוות אתכם בתהליך.

לתיאום פגישה עם נציג חייגו
077-2304968 או השאירו פרטים:

פתרונות מימון לעסקים

מידע נוסף.

יועצי משכנתאות

הדרך לבית היפה שלכם עוברת בהרבה מאוד כסף שצריך לשלם עליו, כי יוקר המחיה בישראל מוכר וגבוה מאוד, אולם לא

קרא עוד »

יועצי משכנתא

רק כאשר לקוחות הבנקים מספרים על החיסכון העצום שהם חסכו בתשלומי המשכנתא לאחר מחזור משכנתאות הם מבינים כמה היה חשוב

קרא עוד »

יועץ משכנתאות

מפתיע שדווקא בעסקה הגדולה של חייהם, ולמרות שמגלים מידע חדש בכל שנה על העלויות הגבוהות מדי של המשכנתא, רוכשי דירות

קרא עוד »

חיסכון במשכנתא

כששוק הנדל"ן עולה בחדות גבוהה כל כך כפי שקורה לאחרונה זה הזמן לשקול להקדים את ההתייקרות במחירים ולרכוש דירה. המשותף

קרא עוד »

משכנתא חדשה

כאשר זוג מסוים הולך לבנק כדי לבחון את האפשרות של משכנתא חדשה הדבר הראשון שהוא נחשף אליו הוא כמות גדולה

קרא עוד »

ייעוץ משכנתאות

תחום המשכנתאות הוא תחום רחב ידיים ובנוסף לכך גם ההלוואה הגדולה ביותר שאדם ממוצע לוקח בחייו. על כן אתם לא

קרא עוד »
פתרונות מימון לעסקים

הלוואה מהירה

פתרונות מימון לעסקים

התחברות ללקוחות קיימים