הלוואה 100 אלף

מי מאתנו לא צריך כסף לדברים החשובים ביותר בחיים שלנו? לכל אחד מאתנו יש חלומות, אירועים, תכנונים ומיליוני דברים אחרים. נטילה של הלוואה היא מקובל ביותר בחברה הישראלית ולפעמים אף דבר בלתי נמנע שנהיה חייבים לעשות. הלוואה של 100 אלף מצד אחד אינה הלוואה גדולה מדי כמו משכנתא, אך לא מדובר בעשרות אלפים בודדים לצורך דבר פעוט יחסית. בדרך כלל לוקחים הלוואה כזו לצרכים כמו סגירות חובות, לימודים בחו"ל, סיוע נוסף מהצד לשם רכישת נדלן, גיוס הון לפתיחת עסק ועוד. עניין זה של לקיחת הלוואה בסדר גודל של 100 אלף שקלים אינו דבר פשוט ולעתים במקומות מסוימים מצריך החתמה של ערבים והצגת ערבונות. אל תמהרו לקחת את ההלוואה לפני שתבדקו את כל התנאים וכל האופציות העומדות לרשותכם. באופן זה תוכלו לחסוך לא מעט כסף ולקבל את אפיק המימון המשתלם והנכון ביותר עבורכם.

מהיכן ניתן לקבל הלוואה של 100 אלף שקלים?

בעבר המקורות הבלעדיים לנטילת הלוואות גדולות היו אך ורק הבנקים השונים בישראל. אמנם בימינו, ניתן לבצע קבלת הלוואות בסדרי גודל ענקיים גם מחברות חוץ בנקאיות. ישנם מתחרים אחרים רבים בענף זה, וכל  אחד מהם מעניק תנאים אחרים עם יתרונות וחסרונות. ככל שיש יותר מתחרים, התחרות במשק גדולה יותר, וחברות חוץ בנקאיות מנסות להילחם על תשומת ליבם של לוקחי ההלוואה הפוטנציאלים עם שלל הטבות ותנאי מימון כדאיים. חברת קפיטל אפ היא החברה המובילה בישראל בהענקת תנאי מימון משתלמים וכדאיים במיוחד שעומדים לרשותך לכל מטרה. קפיטל אפ מסדרת ללקוחותיה מגוון הלוואות נוחות מגופים חוץ בנקאיים, וזאת כמובן תחת אישור מפוקח מטעם משרד האוצר. הלוואה חוץ בנקאית כלל אינה פוגעת באובליגו ולא צריך להחתים ערבים או להיות מאותגר על ידי ביורוקרטיה מסורבלת ומיותרת.

מה מיוחד בהלוואות מגופים חוץ בנקאיים

גופים חוץ בנקאיים שנותנים מימון להלוואות שונות הינם גופים שאינם בגדר בנקים ומתווים תנאי הלוואה ייחודיים בתנאים שונים. יותר ויותר פרויקטים והשקעות ממומנות בשנים האחרונות בידי גורמים אלו. הגופים המוכרים ביותר הם כמובן חברות האשראי. כמעט כל חברות האשראי בישראל מציעות מגוון מסלולי הלוואות בסכומים קטנים או גדולים ואין זה משנה אם מדובר באדם שהוא לקוח בנק מסוים או לא. כלומר, לוקח ההלוואה אינו צריך להיות לקוח בבנק מסוים בשביל לקבל את אותה ההלוואה. היתרונות הגדולים ביותר שיש בהלוואות מסוג זה הן, בין היתר, הקלות בה ניתן להשיג את ההלוואה, וכן יכולת פריסה של ההלוואה לפרקי זמן ארוכים יותר. זה כמובן לא מוריד את האחריות על לוקח ההלוואה לבדוק היטב שהוא יכול לעמוד בהחזרים של הלוואה זו, לעמוד בהחזרים החודשיים וכן לחשב את סך הריבית הצפויה. יש לקחת בחשבון את כל הפרמטרים הרלוונטיים ולבצע השוואה בין המסלולים השונים שהחברה מציעה.

איזה דברים אפשר לעשות עם 100 אלף שקל

יש אינספור דרכים כיצד להוציא את הכסף שלכם. חיים רק פעם אחת, וצריך לנצל כל שלב בחיים על הצד הטוב ביותר. אלא שלפעמים לא קיים באותה העת בחסכונות או בעובר ושב את סכום הכסף המיוחל עבור אותו צורך. לכן, במקרים כאלו הלוואה יכולה להציל אתכם ולהגשים לכם את החלום בזמן הנכון . להלן רשימה של דברים לדוגמא כיצד הלוואה של עד מאה אלף שקלים יכולה לסדר לכם את החיים:

הלוואה לצורך לימודים – לימודים בארץ או בחו"ל זה עסק לא קטן במיוחד. מדובר באחת התקופות החווייתיות והעוצמתיות ביותר של האדם הצעיר בחייו. תקופת הלימודים במכללה או באוניברסיטה הינם קשים ומפרכים, אך יכולים להיות מלאות בשלל חוויות טובות מהלימודים ובמפגשים איכותיים עם אנשים חדשים. יחד עם זאת אתם צריכים לממן את שכר הלימוד, הוצאות על שכר דירה, הוצאות על אוכל, נסיעות ושאר החשבונות השונים. הלוואה של 100 אלף שקלים בקלות יכולה להוות פתרון יעיל שיסייע לכם להגיע אל היעד הנכסף של התואר.

הלוואה לצורך טיפול רפואי – לפעמים לא עלינו נופלות צרות ממקומות לא צפויים ובזמנים לא צפויים. תאונות דרכים עלולות להתרחש לכל אחד, מחלות שפתאום מתעוררות או כל דבר רע אחר שיכול חלילה לקרות לאדם הפרטי או למשפחתו. בזמנים קשים אלו, מימון טיפול רפואי יכול להוות טרדה לא פשוטה שרק מוסיפה תסכול וצער מיותר נוסף. הלוואה ממקור חוץ בנקאי בתנאים נוחים ומתחשבים יכולים לסייע בהחלט במקרים כאלו.

הלוואה לצורך פתיחת עסק – פתיחת עסק זה צעד שדורש הרבה עוצמה וגבורה, כל שכן כשפותחים עסק בישראל. מציאות החיים הבירוקרטית שיש כלפי עצמאיים ובעלי עסקים יכולים לטלטל אותם ולהקשות עליהם במיוחד בתחילת הדרך, והלוואה שתסגור את הפינה הזו יכולה לתת דחף ראשוני, "בוסט" של אנרגיה שיכול להניע את גלגלי העסק קדימה אל ההצלחה. 

הלוואה משתלמת בתנאים אטרקטיביים

אם גם אתם רוצים לקבל הלוואה של עד 100 אלף שקלים, קפיטל אפ פתרונות מימון לעסקים הוא המקום הנכון עבורכם. חברה זו עובדת עם מקורות מימון מאושרים ומפוקחים על ידי גורמי הרגולציה הממשלתיים. דרך אפ קפיטל תוכלו לקבל ישירות את כל הכסף אליכם לחשבון הבנק ולבחור מסלול החזר חודשי אטרקטיבי ומשתלם במיוחד.

שאלות ותשובות

לא בהכרח. זה תלוי בתנאי ההלוואה, מטרת הבקשה שלה, כושר ההחזר של הלווה ועוד.

פונים אלינו בחברת קפיטל אפ באתר או בטלפון ונציגנו המקצועיים ידריכו אתכם בתהליך הפשוט.

הבדיקה אורכת בין כמה שעות ל48 שעות בדרך כלל כדי לקבל תשובה אודות אישור/סירוב ההלוואה.

הריבית עשויה להשתנות בין גוף אחד לאחר ובהתאם ללווה, אורך תקופת ההחזר ופרמטרים נוספים. אנא צרו עמנו קשר שנוכל להציג בפניכם את האופציות הטובות ביותר עבורכם.

לתיאום פגישה עם נציג חייגו
077-2304968 או השאירו פרטים:

פתרונות מימון לעסקים

מידע נוסף.

יועצי משכנתאות

הדרך לבית היפה שלכם עוברת בהרבה מאוד כסף שצריך לשלם עליו, כי יוקר המחיה בישראל מוכר וגבוה מאוד, אולם לא

קרא עוד »

יועצי משכנתא

רק כאשר לקוחות הבנקים מספרים על החיסכון העצום שהם חסכו בתשלומי המשכנתא לאחר מחזור משכנתאות הם מבינים כמה היה חשוב

קרא עוד »

יועץ משכנתאות

מפתיע שדווקא בעסקה הגדולה של חייהם, ולמרות שמגלים מידע חדש בכל שנה על העלויות הגבוהות מדי של המשכנתא, רוכשי דירות

קרא עוד »

חיסכון במשכנתא

כששוק הנדל"ן עולה בחדות גבוהה כל כך כפי שקורה לאחרונה זה הזמן לשקול להקדים את ההתייקרות במחירים ולרכוש דירה. המשותף

קרא עוד »

משכנתא חדשה

כאשר זוג מסוים הולך לבנק כדי לבחון את האפשרות של משכנתא חדשה הדבר הראשון שהוא נחשף אליו הוא כמות גדולה

קרא עוד »

ייעוץ משכנתאות

תחום המשכנתאות הוא תחום רחב ידיים ובנוסף לכך גם ההלוואה הגדולה ביותר שאדם ממוצע לוקח בחייו. על כן אתם לא

קרא עוד »
פתרונות מימון לעסקים

הלוואה מהירה

פתרונות מימון לעסקים

התחברות ללקוחות קיימים