הלוואה מיליון שקל ומעלה

הלוואה מיליון שקל ומעלה היא לא הלוואה שלוקחים כל יום וגם אף גוף מימון לא שש לתת הלוואה בסדר גודל כזה במהירות. כדי לקבל הלוואה גדולה תצטרכו לארגן בטוחות, ערבים וכמובן להצהיר על מטרת השימוש בכספי ההלוואה. האם ההלוואה מיועדת לעסק? למימון נכס כזה או אחר או אפילו לרכישת דירה למגורים? אנו בחברת קפיטל אפ פתרונות מימון לעסקים נוכל לספק לכם הלוואות של מיליון שקלים ומעלה כמעט לכל צורך ובתנאי הלוואה נוחים ואטרקטיביים במיוחד. 

איך מקבלים הלוואה גדולה?

הלוואה גדולה תהיה בדרך כלל לצרכי רכישת נכס או לפתיחה או קידום של עסק. בהתאם לסוג העסקה תצטרכו להכין תוכנית, להגיש מסמכים, להציג יכולת החזר וכמובן תוכנית מה אתם הולכים לעשות עם הכסף. אף אחד אינו לוקח הלוואה של מיליון שקל ומעלה רק כדי לטייל בעולם ולכן כאשר מדובר בשימוש בכסף לצרכי רכישת נכס למשל תצטרכו להציג נתונים ופרטים אודות הנכס המיועד לרכישה, צפי תשואה מהנכס, מידע סוציו אקונומי על הקהילה באותו אזור ועוד. המסמכים, האישורים ויכולת ההחזר יהיו חלק חשוב בסיכוי שלכם לקבל את ההלוואה.

ממי נוכל לבקש הלוואה של מיליון שקל ומעלה?

הלוואה גדולה של מיליון שקלים או יותר תינתן לכם בדרך כלל על ידי מימון חוץ בנקאי דרך חברות אשראי, חברות מימון, בתי השקעות, קרנות מיוחדות ועוד. אל כל אלה אנחנו מקושרים בחברת קפיטל אפ ונוכל לסדר לכם את ההלוואה המתאימה ביותר לצרכים שלכם. הלוואות גדולות זו המומחיות שלנו וכיום לא תצטרכו לבקש את טובות הבנק או לחפש בעצמכם אחר גוף כזה או אחר לקבלת הלוואה מסוג זה. אנו נוכל לסייע לכם עם קבלת ההלוואה הנדרשת עבורכם בין אם מדובר בהלוואה לעסקים, הלוואה לרכישת דירה למגורים, הלוואה לרכישת נדל"ן להשקעה ועוד.

הלוואות לעסקים:

הלוואות לעסקים, כדי להקים ו/או לתפעל עסק צריך כסף. בעלי עסקים רבים משתמשים בגיוס הכספים כדרך נהדרת למנף את העסק, לפתח אותו ולקדם אותו. למשל על ידי פתיחת סניפים נוספים, על ידי יבוא של מוצרים רבים יותר, על ידי רכישת נכסים שונים ועוד. לדוגמה: אם יש לכם מסעדה מצליחה במרכז הארץ והחלטתם שאתם רוצים לפתוח סניף נוסף של המסעדה בצפון הארץ לבטח תצטרכו הלוואה גדולה כדי להקים את הסניף הנוסף, לרכוש ציוד, לעצב את המסעדה, לקנות חומרי גלם וכמובן לתפעל את המסעדה בשנה-שנתיים הראשונות שלה ללא קשר להכנסות שלה. יש הוצאות על המקום, חשמל, ארנונה, כמובן משכורות עובדים, חומרי גלם, פחת ועוד. דוגמה נוספת יכולה להיות חברת הייטק המגייסת כספים לפיתוח מוצר חדש או אפילו חברה של עורכי דין שמתרחבת וזקוקה להלוואה גדולה לרכישת משרדים גדולים יותר, העסקת צוות משפטי נרחב יותר ועוד.

הלוואה לרכישת דירה למגורים:

סיבה נוספת לקבלת הלוואה מיליון שקל ומעלה יכולה להיות עבור דירה למגורים. עם מחירי הדיור שרק הולכים ועולים בישראל קשה היום לחסוך כסף לדירה ולרוב אנשים יגיעו לשלב בחיים שגם החיסכון הכלכלי כזוג יכול להגיע לסכום שהוא רק 20%-40% מערך של דירה בגודל שהם צריכים. על כן יצטרכו השלמה של מימון הנכס. לדוגמה: אם זוג בן 35-40 שלאורך חייו חסך חצי מיליון שקלים ובמקביל שכר דירה וגידל את 2 ילדיהם, רוצים לקנות דירת קרקע במושב. בית הקרקע עולה כ-2 מיליון שקלים וחסרים להם מיליון וחצי שקלים. הם יוכלו להגיש בקשה לקבלת ההלוואה הנדרשת שלהם לטובת רכישת הנכס החדש ולהחזיר את התשלומים כמשכנתא ארוכת טווח עם ריבית אטרקטיבית. 

הלוואה לרכישת נדל"ן להשקעה:

אחת הבקשות הפופולריות ביותר להלוואות גדולות היא הלוואה לרכישת נדל"ן להשקעה. זה יכול להיות דירות למגורים להשקעה אולם בהלוואות בסדר הגודל הזה לרוב יהיה מדובר ברכישת נדל"ן מסחרי: משרדים, חנויות, שטחי מסחר למפעלים ועוד. נדל"ן מסחרי אולם מצריך עבודה מול בעלי עסקים וקהל מנוסה וקשה יותר, המשא ומתן אורך יותר זמן והוא לרוב קשה יותר אך בסופו של דבר מדובר בתשואה גבוהה יותר בדרך כלל מאשר בנדל"ן למגורים ולכן מרבית חברות הנדל"ן ויזמי הנדל"ן הפרטיים מעדיפים להשקיע בנכסים אלו. 

הלוואה לבעלי נכס:

אם אתם זקוקים להלוואה גדולה של מעל מיליון שקל הדרך הכי טוב שלכם לקבל אותה היא על ידי שעבוד של נכס קיים. לדוגמה: אם יש לכם דירה בשווי 2 מיליון שקלים. תוכלו לקבל הלוואה בגובה של כמעט מלוא הסכום של ערך הבית שלכם. בכסף תוכלו להשתמש לכל מטרה כיוון שאת הגוף המלווה יעניין שהנכס משמש כערבון עבור ההלוואה. הסיכון עבורו פוחת והוא יכול להעניק לכם את ההלוואה יותר בקלות ובהליך פחות מסובך ומסורבל. 

שאלות ותשובות

ההליך של הבקשה משתנה בין גוף אחד לאחר. בהתאם לסוג ההלוואה שתצטרכו, גובה ההלוואה, התנאים השונים וייעוד השימוש בכסף תצטרכו להגיש תוכנית מסודרת. לצד בקשה מסודרת יבוצעו בדיקות שונות אודות כושר ההחזרה של הלווה. אם יש נכס כערבון עבור ההלוואה האישור העקרוני מתקבל הרבה יותר במהירות וההליך פחות מסובך.

לאחר קבלת האישור הסופי להלוואה וחתימת ההסכם בין הצדדים כספי ההלוואה יועברו תוך מספר ימי עסקים בדרך כלל. אורך התהליך משתנה בין חברה אחת לאחרת.

אנו בחברת קפיטל אפ נוכל לסייע לכם בקבלת ההלוואה הנדרשת עם תנאים אטרקטיביים במיוחד. אנו עובדים רק עם גופים המאושרים על ידי משרד האוצר ומורשים לספק הלוואות כחוק.

חברות אשראי, חברות מימון, בתי השקעות, בנקים, קרנות שונות ועוד.

לתיאום פגישה עם נציג חייגו
077-2304968 או השאירו פרטים:

פתרונות מימון לעסקים

מידע נוסף.

יועצי משכנתאות

הדרך לבית היפה שלכם עוברת בהרבה מאוד כסף שצריך לשלם עליו, כי יוקר המחיה בישראל מוכר וגבוה מאוד, אולם לא

קרא עוד »

יועצי משכנתא

רק כאשר לקוחות הבנקים מספרים על החיסכון העצום שהם חסכו בתשלומי המשכנתא לאחר מחזור משכנתאות הם מבינים כמה היה חשוב

קרא עוד »

יועץ משכנתאות

מפתיע שדווקא בעסקה הגדולה של חייהם, ולמרות שמגלים מידע חדש בכל שנה על העלויות הגבוהות מדי של המשכנתא, רוכשי דירות

קרא עוד »

חיסכון במשכנתא

כששוק הנדל"ן עולה בחדות גבוהה כל כך כפי שקורה לאחרונה זה הזמן לשקול להקדים את ההתייקרות במחירים ולרכוש דירה. המשותף

קרא עוד »

משכנתא חדשה

כאשר זוג מסוים הולך לבנק כדי לבחון את האפשרות של משכנתא חדשה הדבר הראשון שהוא נחשף אליו הוא כמות גדולה

קרא עוד »

ייעוץ משכנתאות

תחום המשכנתאות הוא תחום רחב ידיים ובנוסף לכך גם ההלוואה הגדולה ביותר שאדם ממוצע לוקח בחייו. על כן אתם לא

קרא עוד »
פתרונות מימון לעסקים

הלוואה מהירה

פתרונות מימון לעסקים

התחברות ללקוחות קיימים