הלוואה‌ ‌300‌ ‌אלף‌ ‌

במקרים מסוימים בחיים ייתכן ונזדקק להלוואה גדולה לצרכים מסוימים. לעתים זה יהיה לצרכים עסקיים או לצורך רכישת נכס להשקעה, לעתים יהיה מדובר בדירה למגורים, לעתים לצורך טיפול רפואי יקר ועוד. במקרים מסוימים לא תהיה לנו ברירה והלוואה תהיה האופציה הטובה והמהירה ביותר עבורנו להשיג את הכסף. כמובן שחשוב לעבוד מול גופים פיננסיים הפועלים כחוק תחת אישור משרד האוצר להעניק הלוואות. אנו בחברת קפיטל אפ כאן כדי לסייע לכם לקבל את ההלוואה שאתם זקוקים לה בכמה שפחות סחבת בירוקרטית, תנאי הלוואה אטרקטיביים יותר ותהליך בקשה הרבה פחות מסורבל ממה שהייתם רגילים אליו.

האם כדאי לקחת הלוואה או להמשיך לחסוך?

כאשר אדם זקוק להלוואה של 300 אלף שקלים או כל סכום סביב המאות אלפי שקלים הרי שמדובר בסכום לא מבוטל. כלומר ייתכן ומדובר באדם או זוג המעוניינים לקחת את ההלוואה לצורך השלמת ההון האישי שלכם לרכישת דירה או שמדובר באנשי עסקים המפולפלים בעבודה עם כסף וזקוקים לכסף לפיתוח או קידום העסק, לפתיחה של עסק חדש או לצורך השקעה בנכס. מדוע אנו אומרים את כל ההקדמה הזו? כיוון שאלו מקרים שלרוב לאנשים לא תהיה סבלנות, זמן או יכולת להמשיך לחסוך ולכן הם זקוקים להלוואה הזו כאן ועכשיו. 

מהי הלוואה חוץ בנקאית והאם היא עדיפה?

הלוואה חוץ בנקאית היא הלוואה הניתנת על ידי גוף כזה או אחר שהוא אינו בנק. הבנקים בדרך כלל מספקים הלוואות בהתאם לתנאים שלהם, עם ריבית גבוהה יחסית, פריסה של עד 5-6 שנים בדרך כלל, כפוף לערבים או שעבוד של נכס כלשהו ועוד. הלוואה חוץ בנקאית יכולה להינתן על ידי מספר גורמים שונים, כמו חברות אשראי, חברות ביטוח, הלוואה על חשבון קופת הגמל שלכם, הלוואה מחברות מימון, הלוואה מקרנות שונות המסייעים לעסקים או אוכלוסיות מסוימות ועוד. חשוב לעבוד מול גוף פיננסי ולו אישור מטעם משרד האוצר להעניק הלוואות במדינת ישראל. האם הלוואת חוץ בנקאית עדיפה על הלוואה בנקאית? ברוב המקרים כן אולם זה תלוי מול מי אתם עובדים, סוג ההלוואה שאתם מבקשים ועוד.

הלוואה לצורך רכישת דירה למגורים:

רכישת דירה למגורים היא משוש חייהם של אנשים רבים. כולם רוצים קורת גג בטוחה יותר להקים ולפתח בה את המשפחה, קביעות ויציבות לדעת שכאן אנחנו הולכים לגור בשנים הקרובות ולדעת שכל עוד נחזיר את המשכנתא/ההלוואה אותה לקחנו עבור רכישת הבית – אף אחד לא יכול לגעת בבית שלנו. הלוואה 300 אלף לרכישת דירת מגורים תהיה כתוספת להון האישי שחסכתם וכאשר חסר לכם בערך הסכום הזה כדי להשלים את הבנייה או הרכישה של הבית החדש שלכם. בדרך כלל הנכס יהיה משועבד כנגד ההלוואה כתנאי לקבלת ההלוואה אולם אם יש לכם נכסים אחרים שתוכלו לשעבד ניתן יהיה לבקש את ההלוואה בשעבוד שלהם בדרך כלל במקום לשעבד את הדירה.

הלוואה 300 אלף לצורך הקמה או פיתוח של עסק:

אם אתם מעוניינים בהקמה של עסק חדש, יש לכם תוכנית עסקית מקצועית שכתב יועץ עסקי מוסמך שישב אתכם מספר פגישות לתכנון ואפיון העסק שלכם – תוכלו להגיש בקשה להלוואה לעסק. יש קרנות מיוחדות המעניקות הלוואות לפיתוח עסקים חדשים. כמו כן גם בעל עסק קיים המעוניין להתרחב עשוי להיות זקוק להלוואה לפיתוח עסק ועל כן יכול לבקש הלוואה מסוג זה. פתיחה של סניף נוסף, הרחבה של משרדים, עבודה מול ספקים חדשים, שיפוץ המתחם הקיים, קבלת עובדים נוספים ועוד פעולות של התרחבות ושדרוג העסק עשויים לעלות לא מעט כסף ואם אין לכם את התזרים הנדרש לכך ייתכן ותהיו זקוקים להלוואה להוציא את הכול לפועל.

הלוואה לצורך רכישת נכס להשקעה:

רכישת נכס להשקעה יכולה להיות החלטה חכמה כיוון שלתת לכסף לעבור עבורכם זו אחת הדרכים למנף את עצמכם מבחינה כלכלית. יזמי נדל"ן ואנשי עסקים דוגלים בשיטה זו כל הזמן וברכישת נכסים חדשים תוכלו להשכיר אותם ולהשתמש בכספי השכירות להחזיר את ההלוואה עבור רכישת הנכס. ישנם נכסים קטנים בשווי עד 300 אלף שקלים שניתן יהיה לרכוש במלואם באמצעות הלוואה תוך שעבוד הנכס אולם בדרך כלל חברות המימון יעניקו הלוואה לרכישת הנכס רק בצירוף הון אישי בגובה מסוים. 

מהם תנאי ההלוואה שאוכל לקבל בקפיטל אפ?

אנו בחברת קפיטל אפ פתרונות מימון לעסקים מתחייבים לתת לכם את השירות הטוב ביותר ולהציע לכם מגוון אופציות להלוואות בהתאם לצרכים שלכם. הריבית ותנאי ההחזר עשויים להשתנות בהתאם למדדים שונים: מצבו הכלכלי של הלקוח, גובה ההלוואה, אורך זמן החזר ההלוואה, הגוף הפיננסי המספק את ההלוואה ולו תנאים שונים ועוד. אנא צרו עמנו קשר באתר או בטלפון לפרטים נוספים והגשת הבקשה שלכם.

שאלות ותשובות

משכנתא היא סוג הלוואה שבדרך כלל ניתנת על ידי גופים בנקאיים כהלוואה גדולה וארוכת טווח לצורך רכישת נכס. הלוואה של 300 אלף שקלים יכולה להיות במסגרת משכנתא ויכולה גם להיחשב כהלוואה רגילה. תלוי בבקשה שלכם, בגוף ממנו מבקשים ועוד.

כדי להיות רגועים בנטילת הלוואה מגוף פיננסי חוץ בנקאי כדאי לברר מידע אודות אותו גוף, לוודא שהוא פועל עם אישור מטעם משרד האוצר ומהן חוות הדעת עליו.

גם אנשים פרטיים, גם יזמי נדל"ן וגם אנשי עסקים או אנשים המעוניינים לפתוח עסק יכולים לבקש הלוואה בסכום זה. היא יכולה לשמש לצרכי רכישת נכס, לצרכי טיפולים רפואיים, שיפוץ הבית ועוד.

כל שאתם צריכים לעשות הוא לפנות אלינו ונציגנו המקצועיים ילוו אתכם בתהליך הפשוט ובהגשת הבקשה להלוואה.

לתיאום פגישה עם נציג חייגו
077-2304968 או השאירו פרטים:

פתרונות מימון לעסקים

מידע נוסף.

יועצי משכנתאות

הדרך לבית היפה שלכם עוברת בהרבה מאוד כסף שצריך לשלם עליו, כי יוקר המחיה בישראל מוכר וגבוה מאוד, אולם לא

קרא עוד »

יועצי משכנתא

רק כאשר לקוחות הבנקים מספרים על החיסכון העצום שהם חסכו בתשלומי המשכנתא לאחר מחזור משכנתאות הם מבינים כמה היה חשוב

קרא עוד »

יועץ משכנתאות

מפתיע שדווקא בעסקה הגדולה של חייהם, ולמרות שמגלים מידע חדש בכל שנה על העלויות הגבוהות מדי של המשכנתא, רוכשי דירות

קרא עוד »

חיסכון במשכנתא

כששוק הנדל"ן עולה בחדות גבוהה כל כך כפי שקורה לאחרונה זה הזמן לשקול להקדים את ההתייקרות במחירים ולרכוש דירה. המשותף

קרא עוד »

משכנתא חדשה

כאשר זוג מסוים הולך לבנק כדי לבחון את האפשרות של משכנתא חדשה הדבר הראשון שהוא נחשף אליו הוא כמות גדולה

קרא עוד »

ייעוץ משכנתאות

תחום המשכנתאות הוא תחום רחב ידיים ובנוסף לכך גם ההלוואה הגדולה ביותר שאדם ממוצע לוקח בחייו. על כן אתם לא

קרא עוד »
פתרונות מימון לעסקים

הלוואה מהירה

פתרונות מימון לעסקים

התחברות ללקוחות קיימים